توجه وعمل به رهنمودهای رهبری راهکار خنثی شدن فتنه جدید دشمنان است

قائم مقام سازمان حراست دفتر مقام معظم رهبری:

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، شانزدهمین کارگاه و همایش آموزشی مدیران و کارکنان حراست سازمان تبلیغات اسلامی و مجامع وابسته با محور صیانت هوشمندانه از فرهنگ دین داری و
فرهنگ عمومی با کارکردهای رصد و دیده بانی و هشداردهی و اینده نگری و تصمیم سازی موثر امروز در قزوین به کار خود پایان داد.

صابری قائم مقام سازمان حراست دفتر مقام معظم رهبری در حراست های تابعه در این همایش اظهارداشت: دشمن فتنه ۹۸ را با هدف ایجاد نارضایتی در جامعه و زیرسوال بردن ارکان نظام کلید زده است و اگر هوشیار نباشیم اسیب خواهیم دید.

صابری گفت: شرایط کشور به گونه ای نیست که دل مردم را خالی کنیم در حالی که برتری داریم و می توانیم با اقتدار در برابر دشمنان بایستیم.

وی بیان کرد: امروز شرایط ویژه داریم اما این ویژگی به خاطر اقتدار بدست آمده است که دشمن نگران شده البته برخی افراد هم در داخل ترسیده اند و خود را وا داده اند در حالی که اگر درس داوری کنیم در این چهار دهه افتخاراتی داشته ایم و با سربلندی و اقتدار در منطقه و جهان در شرایط ویژه هستیم.

صابری اضافه کرد: ولایت فقیه سربلند و نظام اسلامی پر افتخار است و اذعان می کنیم هر چه داریم از برکت شهدا و لطف الهی است.

وی گفت: دشمن از بدو پیروزی انقلاب نسبت به توانمتدی امام و رهبری و نظام اسلامی آگاه شده و تنها هدفش براندازی نظام است البته شیوه هایش فرق کرده و از جنگ و ترور و آشوب به شیوه های دیگری در عرصه رسانه و فضای مجازی تغییر یافته است.

قائم مقام سازمان حراست دفتر مقام معظم رهبری در حراست های تابعه یادآورشد: با به شهادت رساندن ائمه جمعه و ترور دانشمندان هسته ای، انفحار دفتر حزب جمهوری اسلامی در دهه های گذشته هر بار مسائلی ایجاد کردند اما امروز هم ابزار و هم شبوه ها تغییر کرده است.

وی بیان کرد: امروز دشمن با تمام قوا آمده است و باید مراقب باشیم چون به برخی افراد در داخل هم  امیدوارشده تا با ایجاد گسست بین مردم و مسئولان بتواند فتنه ای دیگر را رقم بزند.

صابری تصریح کرد: آمربکا در عراق هزینه زیادی کرد اما ایران پیروز منطقه شد و با عقب نشینی از منطقه دچار حقارت و ضعف شده و به اذعان کارشناسان غربی و شرقی دیگر بدون حضور ایران  نمی توانتد تصمیم بگیرند و ایران اسلامی از موًصع قدرت در شرایط ویژه هستیم و مردم نیز هر روز اگاهتر می شوند.

وی اظهارداشت: باید دنبال پادزهر برای فتنه های جدید دشمن باشیم و چون گذشته این دشمن خبیث را نا امید کنیم.

صابری اضافه کرد: اگر به بیانات رهبری در سالهای گذشته توجه کنیم مشاهده می شود انتخاب شعارهای سال با هدف و هوشمندی بوده تا حرکت دشمن خنثی شود و امروز هم پادزهر مقابله با توطئه دشمنان توجه و عمل به رهنمودهای رهبری است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.