تلاش برای حفظ و پایداری کار وفعالیت کارخانه ها

مدیرکل تعاون خراسان رضوی عنوان کرد:

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، محمد سنجری روز پنجشنبه در بازدید از یکی از کارخانه های قطعه سازی خراسان رضوی اظهار کرد: تثبیت و حفظ اشتغال موجود و بستر سازی به منظور ایجاد فرصت های شغلی جدید راهبرد اصلی اداره کل کار است و در همین راستا تلاش می کنیم تا موانع موجود را برطرف کنیم.

وی افزود: باید متناسب با زمان فکر کنیم و تصمیم بگیریم وتمام توان و تلاش خود را برای حفظ کار بکار گیریم. درشرایط سخت تولید باید بتوانیم از سرمایه های شرکت ها و کارگران آنها دفاع کنیم.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی تصریح کرد: در شرایط کنونی ما بدنبال حفظ و پایداری کار هستیم ما به کار و تلاشی که شما در جهت خدمت به جامعه کار و کارگری انجام می دهید ایمان داریم.

سنجری خاطرنشان کرد: تلاش دولت در راستای رفع مشکلات بنگاه های اقتصادی است که در این مسیر ما هم در راستای صیانت از نیروی کار،حفظ اشتغال موجود و حفظ آرامش در محیط های تولیدی تمام  تلاش خود را به کار گرفته و به عنوان مشاور در کنار جامعه کارگری و کارفرمایی هستیم.

وی تصریح کرد: صنایع قطعه سازی و خودرو سازی اشتغال فراوانی و کمترین  تعدیل نیروی انسانی را دارند. نگاه خودرو ساز ما در شرایط تحریم حفظ سرمایه های انسانی بود و این بزرگترین خدمت به نظام و دولت است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.