ائتلاف«اتاقی برای همه»خواستار شرکت در انتخابات اتاق بازرگانی شد

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، علیرضا کشاورز نامزد بخش صنعت «ائتلاف اتاقی برای همه» در پنجمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی استان قزوین در خصوص بیانیه این ائتلاف در خصوص شرایط کنونی کشور و جایگاه اتاق بازرگانی اظهارداشت: امروز بخش خصوصی کشور در حالی منتظر گشایش‌هایی در روابط بین‌الملل در بهره‌گیری از هم‌افزایی اقتصاد جهانی است که کاهش چشمگیر درآمد حاصل از نفت دولت را برای عبور از این گردنه بیشتر نیازمند بخش خصوصی ساخته است.

وی بیان کرد: بخش خصوصی که همواره چشم به حمایت دولت دوخته بود، اکنون نیازمند تکیه به توان خود است و شناخت و استفاده از ظرفیت درون‌زای خود. بخش خصوصی امروز باید هوشمندانه‌تر، پخته‌تر، جدی‌تر و جامع‌تر از گذشته تصمیم‌گیری و حرکت کند.

کشاورز قاسمی تصریح کرد: با توجه به اینکه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین به عنوان پارلمان بخش خصوصی استان و براساس جایگاه قانونی، منزلت اجتماعی و ارتباطات و تعاملات ملی و بین‌المللی می‌تواند در ارتقاء جایگاه قانونی اتاق، بهبود محیط کسب و کار، رشد اقتصادی و توسعه پایدار این استان نقش‌آفرین باشد، برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات اتاق و مشارکت حداکثری فعالان اقتصادی عضو اتاق در این رویداد مهم، زمینه جامعیت نظرات بخش خصوصی و مشروعیت بیشتر و اقتدار بالاتر اتاق را فراهم می‌آورد.

این فعال اقتصادی یادآورشد: برهمین اساس، ستاد ائتلاف، اتاقی برای همه از تمامی فعالان اقتصادی استان در گروه‌های چهارگانه صنعت، بازرگانی، معدن و کشاورزی برای شرکت در انتخابات دعوت به عمل می‌آورد و به صورت شفاف و صریح مواضع خود را به تمام اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین به این شرح اعلام می‌کند:

تلاش می کنیم تا اتاق بازرگانی،  کانون همه فعالان اقتصادی بخش خصوصی واقعی باشد.

برپایه احترام متقابل، با قوای سه‌گانه تعاملی سازنده برقرار کند.

در ایجاد و توسعه ارتباطات بین‌المللی بخش خصوصی و پیوند اقتصادی ایران با اقتصاد جهانی نقش تعیین‌کننده ایفا کند.
کرامت و احترام ارباب رجوع، پیگیری حقوق، مطالبات و انتظار اعضا و دیگر ذینفعان اتاق و نیز ارایه خدمات بیشتر و بهتر به آنها در صدر اولویت‌های کاری آن قرار گیرد.
نیروهای جدید، جوان، تحصیلکرده و نخبه در آن فعالانه حضور یابند و شایسته‌سالاری اساس حضور در آن باشد.
ـشفاف‌سازی و روشنگری در همه فعالیت‌های آن مد نظر قرار گیرد.
اطلاع‌رسانی و توزیع فرصت‌های اقتصادی جزو اصول خدشه‌ناپذیر آن باشد.
ـاز خدمات مدیران، مشاوران و کارشناسان، دور از ارتباطات فردی و جناحی و بر مبنای شایستگی‌ها و صلاحیت‌های حرفه‌ای بهره‌مند شود.
ـدر تبدیل اقتصاد کشور به اقتصاد دانش بنیان اهتمام ویژه کند.
شور و نشاط جاری در اتاق باعث ایجاد امید و انگیزه بیشتر در فعالان اقتصادی شود.
اتاق آینده‌نگر، اتاقی مدرن و پاسخگوست.

کشاورز قاسمی در پایان از واجدان شرایط درخواست کرد با شرکت در انتخابات این دوره و انتخابی مناسب موجب شوند تا اتاق بازرگانی قزوین به عنوان پارلمان بخش خصوصی با حضور نمایندگانی اصلح، متعهد، باتجربه و دلسوز  در دوره جدی بتواند منافع بخش خصوصی و فعالان اقتصادی را بیش از پیش محقق کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.