جو مجمع متشنج نبود/ قایقرانی به روزهای خوبش بر می‌گردد

رئیس جدید فدراسیون قایقرانی:

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، مجمع انتخاباتی فدراسیون قایقرانی عصر سه شنبه هفتم اسفندماه با انتخاب علیرضا سهرابیان مقدم به عنوان رئیس خود برگزار شد.

سهرابیان با کسب ۲۱ رای از اعضای مجمع به عنوان رئیس فدراسیون قایقرانی برای ۴ سال انتخاب شد.

سهرابیان پس از پایان این مجمع در جمع خبرنگاران گفت: مجمع خوبی بود و جو متشنجی نداشتیم. با سعه صدر دوستان انتخابات به راحتی برگزار شد. به هر حال رای مجمع اعضا به من به دلیل آشنا بودن با پیشینه من بود. من مربی، سرمربی، مدیر تیم های ملی، رئیس کمیته های مختلف، دبیر و نایب رئیس فدراسیون بودم و این مسئله شناسنامه کافی برای این بود که دوستان به من رای دهند و محبت دوستان باعث شد قرعه ریاست به نام من بیافتد.

وی با بیان اینکه برنامه های اعلام شده ام شعار نیست، گفت: امیدوارم لیاقت این را داشته باشم تا بتوانم به این رشته و دست پینه بسته قایقرانان خدمتی کنم نه اینکه شعار بدهم. امیدوارم با برنامه ۴ ساله ای که تدوین شده بتوانم تمام سختی هایی را که خودم نیز روزی در عرصه ورزشکاری تحمل کردم اعتلا بخشیده و روند فعلی فدراسیون را بهبود بخشم و شاهد روند رو به رشد قایقرانی باشم.

وی در پاسخ به این سئوال که رقابت ها انتخابی سهمیه المپیک و دو میزبانی مسابقات آسیایی پیش روی این فدراسیون است. آیا شما کار سختی دارید گفت: با کار سختی روبرو نیستیم. تمام هیئت های ورزشی پشت من هستند و به نوعی آنها پشتوانه فدراسیون می باشند که می توانیم با کمک آنها برنامه ریزی هدفمندی داشته باشیم. امیدوارم هستم قایقرانی به دوران خوشش که روزی نامش لرزه بر اندام آسیا می انداخت، برگردد.

سهرابیان در خصوص بودجه و اعتبارات و حضور حامیان مالی در فدراسیون قایقرانی نیز گفت: با این بودجه برنامه های خود را دنبال می کنیم البته امیدواری هستیم وزارت و کمیته نیز دست فدراسیون را بگیرد تا بتوانیم افتخارات گذشته مان را تکرار کنیم.

وی در همین خصوص افزود: ما از الان حمایت های حامیان مالی خود را داریم. با قدرت دوستان حامی خود به روزهای خوبی خواهیم رسید. حتی این حامیان قبل از مجمع به صورت مکتوب اسناد خود را برای حمایت از قایقرانی امضا کردند. این حامیان قرار است در کنار فدراسیون باشند و از آن سو وزارت و کمیته نیز در کنار ما خواهند بود تا دوباره موفقیت های خود را بدست بیاوریم.

رئیس جدید فدراسیون قایقرانی خاطرنشان کرد: ما برنامه ریزی خود را برای حضور تیم های ملی در رده های سنی جوانان و بزرگسالان در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان و انتخابی المپیک تدوین کرده ایم و بودجه آن نیز بر اساس اولویت ها تقسیم بندی خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.