خرید سیب و پرتقال به میزان مصوب/ امیدواری به رفع نارسایی در توزیع گوشت قرمز

وزیر جهاد کشاورزی خبرداد

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، محمود حجتی امروز در حاشیه جلسه تنظیم بازار در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه امروز در رابطه با تنظیم بازار میوه شب عید و تامین احجام سیب و پرتقال که قبلا در ستاد تنظیم بازار به تصویب رسیده بود، بحث شد.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه براساس همان احجام که در ستاد تنظیم بازار مصوب شده سیب خریداری و به مراکز استان‌ها منتقل شده است، گفت: پرتقال هم براساس حجم مصوب خریداری و ۷۰ درصد آن به مراکز استان‌ها منتقل و مابقی آن تا ۱۵ اسفند به مراکز استان‌ها منتقل می‌شود.

وی با بیان اینکه جلسه امروز ستاد تنظیم بازار بیشتر حالت مفاهمه، همکاری و تعامل بین قوه قضائیه، مجریه در مورد شبکه توزیع و مسائل و تخلفاتی که در شبکه انجام می‌شود، گفت: در این جلسه نقطه نظارت متقابل شنیده و جمع‌بندی شد.

حجتی اظهار داشت: در این جلسه گزارشاتی در رابطه با وضعیت تامین به ویژه تامین کالاهای اساسی ارائه شود.

وی افزود: گزارشات گمرک و گزارشات وزارت جهاد کشاورزی حاکی از آن است که کالاهای اساسی (اقلامی که عمدتا مربوط به تامین غذا مردم است) در سال جاری بیش از سال ۹۶ وارد شده است.

وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: بنابراین با توجه به حجم ذخایر و روند واردات امیدواریم دیگر مشکلی در این ارتباط به وجود نیاید.

وی با اشاره به توزیع گوشت قرمز بیان داشت: در این جلسه تاکید شد تا این کار به صورت هدفمند و جامع انجام شود، البته کار توزیع شروع شده و امیدواریم کامل اجرا شود تا مشکلاتی که در رابطه با گوشت و نارسایی‌هایی که در وضعیت توزیع این کالا وجود داشت، مرتفع شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.