کسب ۱۲۷ مدال توسط ووشوکاران مرد و زن قم در سال ۹۷

رئیس هیئت ووشوی قم به مهر خبر داد؛

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، جواد محمدزاده اظهار داشت: هیئت ووشوی استان قم از نیمه دوم اردیبهشت ۹۷ کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد و در همه رده‌های سنی، تیم‌های منتخب تشکیل شد و این تیم‌ها در هر هفته ۲ جلسه در خانه ووشو تمرین کردند و اجازه ندادیم که تنگناها خللی در وضعیت تمرینی تیم‌های ما در دو بخش مردان و زنان ایجاد کند.

وی افزود: حاصل تلاش مجموعه خانواده ووشو در قم ۱۲۷ مدال شامل ۷۴ مدال در مسابقات قهرمانی کشور در بخش مردان و ۵۳ مدال در همین سطح در بخش بانوان بوده است و این موفقیت‌ها متعلق به شخص یا گروه خاصی نیست و همه این خانواده بزرگ برای کسب این مدال‌ها زحمت کشیده‌اند و همراهی کرده‌اند.

رئیس هیئت ووشوی استان قم گفت: از اداره کل ورزش و جوانان قم درخواست می‌کنم نگاه ویژه‌ای به مدال آوران ما در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی داشته باشد. کار آن‌ها سخت است و ووشو چند سال است که علمی و با برنامه ریزی پیش می‌رود. در لیگ مردان و زنان، بازیکنان ما بدون قرارداد مالی به میدان رفتند اما بازیکنان حریف دستمزد بالایی دریافت می‌کنند با این وجود بازیکنان بانوان ما درخشش خوبی داشتند و در بخش بانوان، تیم لیگ برتری ما در گروه خود پس از غول‌های ووشوی بانوان کشور سوم شد که برای ما فوق العاده ارزشمند بود.

وی عنوان کرد: در لیگ دسته اول ووشوی مردان، این هفته با تیم سیستان و بلوچستان بازی داریم در حالی که یک بار آن‌ها را شکست داده‌ایم و بار دیگر برابر این تیم قدرتمند و دارای سابقه قرار می‌گیریم و دیگر بازی ما با تهران الف است که در صورت پیروزی به مرحله دوم لیگ دسته اول صعود می‌کنیم. با توجه به اجتماع تیم‌های قدرتمند در گروه ما، صعود از گروه تا حدود زیادی به معنای صعود به لیگ برتر است.

محمدزاده بیان داشت: ما نیازمند نگاه ویژه هستیم که این روند رو به رشد را پیش ببریم. ووشوی قم به این خودباوری رسیده که می‌تواند به سرعت خود را به هیئت‌های برتر ووشوی کشور برساند. همه هیئت‌های ووشوی کشور امروز برای عقب نیفتادن از رقبا تلاش می‌کنند و اگر بخواهیم سهمی در آینده ووشوی ایران و موفقیت‌های بین المللی داشته باشیم باید هزینه و سرمایه گذاری کنیم. ما همدلی و نگاه مثبت اداره کل ورزش و جوانان را می‌طلبیم.

رئیس هیئت ووشوی استان قم تصریح کرد: در حوزه مسابقات استانی، این دیدگاه وجود دارد که تقویت مسابقات استانی به معنای فراهم شدن زمینه بروز استعدادهایی است که نیاز به دیده شدن دارند. در مسابقات استانی در بخش مردان ۲۵۰ ووشوکار شرکت کردند و مسابقات بخش بانوان نیز به زودی برگزار می‌شود. همه ما در یک گروه قرار داریم و من بابت تلاش‌های اعضای هیئت ووشو، همه مربیان، باشگاه‌ها و ورزشکاران از آن‌ها صمیمانه سپاسگزارم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.