طومار بیش از ۴۰ هزار امضای دانش آموزان بسیجی مازندران در حمایت از مقام معظم رهبری

گام بلند نسل چهارم انقلاب برای ساختن ایران اسلامی؛

0

دانش آموزان بسیجی استان مازندران طوماری را با بیش از ۴۰ هزار امضاء، در حمایت از فرمایشات مقام معظم رهبری و تبیین بیانیه اخیر معظم له به نمایش گذاشتند.
به گزارش مهدی پورعرب خبرنگار حوزه بسیج پایگاه خبری سبزالبرز، سازمان بسیج دانش آموزی در زمینه حمایت و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) طوماری را تهیه کرد که توسط دانش آموزان مازندرانی با بیش از ۴۰ هزار امضا به تأیید رسیده است.
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه کربلا مازندران در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار ما، در خصوص اقدامات این سازمان در راستای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران مقام عظمای ولایت، با اشاره به اینکه بسیج دانش آموزی استان در این عرصه پیشگام شده است گفت: در تمام مدارس شهرستانهای استان مدارس پیشگام قریب به ۶۰۰ مدرسه ای که واحد بسیج دانش آموزی فعال هستند در ارتباط با این برنامه فعال شدند.
محمد جعفری با بیان اینکه در مراسم صبحگاه مدارس بیانیه گام دوم حضرت آقا خوانده و با پیام تبریک و لبیک «یا خامنه ای» دانش آموزان بسیجی همراه شد افزود: طوماری از همراهی و بیعت مجدد دانش آموزان بسیجی با ولی امر مسلمین و همچنین اعلام آمادگی در جهت فرامین معظم له در زمینه بیانیه گام دوم انقلاب در تمامی ۶۰۰ مدرسه شهرستانهای استان انجام شد.
این مسئول با اشاره به امضای ۴۰ هزار دانش آموز بسیجی استان در حمایت از تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران مقام معظم رهبری (مدظله) اظهار داشت: طوماری از امضای دانش آموزان مؤمن، انقلابی و بسیجی استان مازندران که چشم امید انقلاب و نظام هستند در میدان امام خمینی (ره) مرکز استان به نمایش عموم درآمده که با استقبال بسیار خوب و کم نظیر افکار عمومی روبرو شد.
جعفری در پایان این گفتگو یادآور شد: استقبال مردم این نوید را به ما می دهد که انشاءالله در انجام فرامین مقام معظم رهبری (مدظله) در گام دوم انقلاب اسلام که به سمت تمدن سازی خواهیم رفت و نتیجه و ثمر آن که ظهور حضرت صاحب الزمان عج الله خواهد بود در عرصه های جهانی به پیش برویم.
یادآور می شود هم اکنون تصاویر طوماری از ۴۰ هزار امضاء دانش آموزان بسیجی مازندران در میدان امام (ره) ساری به نمایش عموم درآمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.