دلیل غیبت لژیونرها و بازیکنان گیتی‌پسند و مس در تیم ملی فوتسال

ناظم الشریعه تشریح کرد؛

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سید محمد ناظم الشریعه گفت: این اردو آخرین اردوی تیم ملی فوتسال در سال ۹۷ است که از روز جمعه ۱۰ اسفند ماه در مرکز ملی فوتبال آغاز می شود تا بازیکنان آخرین تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی برگزار کنند.

سرمربی تیم ملی فوتسال افزود: آخرین اردوی ما نسبت به اردوهای گذشته کمی متفاوت‌تر است؛ به این دلیل که کادر فنی سعی کرده فقط از بازیکنان جوان لیگ و جویای نام به این اردو دعوت کند. در این اردو هیچ یک از بازیکنان لژیونر و همچنین بازیکنان ملی‌پوش در تیم‌های گیتی‌پسند و مس سونگون که خود را برای دو بازی حساس مرحله نهایی پلی‌آف لیگ برتر فوتسال آماده می‌کنند حضور ندارند.

ناظم الشریعه گفت: اکثر بازیکنان این اردو جوان و افراد جدیدی هستند که برای اولین‌بار به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند. جوانگرایی از دیگر اهداف کادر فنی تیم ملی فوتسال بوده که بازیکنان جوان در کنار بازیکنان با تجربه قرار بگیرند و بتوانند از داشته های آنها استفاده کنند و درس بگیرند.

سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان گفت: طبق هماهنگی و صحبت‌هایی که با کمیته فنی و کمیته فوتسال شده در صورتی که تیم ملی در اواخر فروردین ۹۸ طبق برنامه فیفادی بازی دوستانه‌ای داشته باشد قرار است اولین اردوی خود را در سال ۹۸ بعد از تعطیلات نوروز مجدداً شروع کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.