بیشتر از نتیجه از عملکرد بازیکنانم راضی‌ام/ صیادمنش مثل الماس است

وینفرد شفر:

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، وینفرد شفر پس از پیروزی پرگل یکشنبه تیمش استقلال برابر ذوب آهن به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: بازیکنانم عملکرد فوق العاده ای داشتند. خیلی خوشحال هستم. نه به خاطر فقط نتیجه بلکه به خاطر اینکه بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. از هواداران هم تشکر می کنم که بازهم ما را حمایت کردند.

وی ادامه داد: مشکلی که ما داشتیم این بود که چند بازیکن ما هنوز به شرایط ایده آل نرسیده اند و امروز ناچار شدیم پاتوسی و منشا را تعویض کنیم. می خواستم فرصتی هم به محسن کریمی بدهم که بعد از یکسال بازی کند. چون ما دیدارهای زیادی پیش رو داریم به همه بازیکنان خود نیاز داریم.

شفر در مورد بهترین بازیکن تیمش در دیدار برابر ذوب آهن گفت: تیم ما خیلی خوب بازی کرد. هر چند روزبه و پاتوسی هم خوب بازی کردند. در مجموع تیم ما در این دیدار نمایش خیلی خوبی داشت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد عملکرد اللهیار صیادمنش گفت: این بازیکن الان برای ما مثل الماس می ماند. می دانم که خیلی از ایجنت ها با او و پدرش تماس گرفته اند و خواسته اند که به تیم های خارجی برود. اما من مثل پدر از او مراقبت خواهم کرد و اجازه نمی دهم او را ببرند.

وی ادامه داد: یکسال پیش در چنین موقعی مصدومیت سختی برای پادوانی بوجود آمد که بسیار ناراحت کننده بود. از طرف خودم و بازیکنان به این بازیکن می گویم که هیچ وقت تو را فراموش نمی کنیم.

علیرضا منصوریان خاطرنشان کرد: قبل از بازی نیز گفتم که با تیم خوبی بازی داریم. منصوریان روی این تیم خیلی خوب کار کرده و به او دوباره برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان تبریک می‌گویم. ما هر دو بازی قبلی آن‌ها را دیدیم و خیلی خوب آن‌ها را آنالیز کردیم. بازیکنان ما آماده سازی مناسبی داشتند. بازیکنان می‌دانستند باید در زمین چه کاری انجام دهند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: دوبار شانس آوردیم که دروازه مان باز نشد. با این حال بازیکنانم در زمین بهترین عملکرد را داشتند. برنامه هایی که داشتیم به خوبی در زمین پیاده شد و توانستیم به یک پیروزی خوب دست پیدا کنیم. به تیم ذوب آهن هم تبریک می گویم که به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرد.

وینفرد شفر ادامه داد: بازیکنان جدیدی که به ما اضافه شدند کمی دیر آمدند و شرایط بدنی خوبی ندارند. به همین خاطر تلاش می کنیم رفته رفته به آنها بازی بدهیم. جوانانی که به تیم ما اضافه شده اند می توانند در آینده به تیم ملی هم کمک کنند. طبیعتا هر چه بگذرد بازیکنان ما با هم هماهنگ تر می شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.