استاندار قزوین کسب مدال طلا توسط ورزشکار ناشنوا را تبریک گفت

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین با صدور پیامی کسب مدال ارزشمند طلای فوتسالیست ناشنوا و شایسته استان مظاهر شیرزاد در رقابت های فوتسال قهرمانی ناشنوایان آسیا، اقیانوسیه در کشور تایلند را تبریک گفت.

در این پیام آمده است: در سایه الطاف حضرت حضرت حق و توجه حضرت ولی عصر(عج)؛ قهرمانان ارزنده و اخلاق مدار ورزش ایران اسلامی و استان قزوین بار دیگر افتخارآفرینی کردند تا برگ زرین دیگری را در تاریخ پرافتخار استان همیشه قهرمان قزوین رقم بزنند.

مظاهر شیرزاد ملی پوش ارزنده و اخلاق مدار استان و تیم ملی فوتسال ناشنوایان کشورمان با کوله باری از تجربه با توکل به خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار (س) موفق شد با اقتدار و شایستگی همراه با تیم ملی پرافتخار فوتسال ناشنوایان کشورمان در رقابت های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در کشور تایلند به عنوان ارزشمند قهرمانی دست یابد و مدال ارزشمند طلا این دوره از رقابت ها را به گردن بیاویزد و پرچم مقدس و پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را در رقابت‌های های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه به اهتزاز درآورد.

کسب این موفقیت بسیار ارزشمند را به مردم همیشه قهرمان ایران اسلامی بویژه استان سرافراز قزوین، مدیران ورزش استان، جامعه ورزش و جوانان، هیئت ورزشهای ناشنوایان استان و خانواده این قهرمان افتخارآفرین تبریک گفته، موفقیت همگان را از درگاه ایزد منان خواستارم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.