قم قهرمان مسابقات کیک بوکسینگ کشور شد

در رقابت ۵۵۰ رزمی کار؛

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، مسابقات رزمی کیک بوکسینگ سبک SKF قهرمانی کشور شامگاه شنبه در قم به پایان رسید و در این رقابت‌ها تیم رزمی استان قم توانست با کسب ۱۱ مدال طلا در رده‌های مختلف سنی عنوان قهرمانی را به دست بیاورد.

در این رقابت‌ها تیم‌های مازندران با ۶ و اصفهان با کسب ۴ مدال طلا در مجموع امتیازات تیمی در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند. اما درخشش شرکت کنندگان قمی سبب شد فاصله امتیازات تیم رزمی استان قم با سایر تیم‌ها غیر قابل کاهش باشد.

در این مسابقات محمد حسین رضایی در وزن ۵۰ کیلوگرم نوجوانان، علی افزون در وزن به اضافه ۵۵ کیلوگرم نوجوانان، علی کرمی در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم رده سنی جوانان و علی اکبر شب خیز در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم رده سنی جوانان عناوین نخست را کسب کردند.

مهدی آخوندی در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم رده سنی جوانان، مرتضی سلیمی در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم رده سنی بزرگسالان، قاسم مهدوی در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم رده بزرگسالان، میلاد ابراهیم زاده در وزن منهای ۸۵ کیلوگرم رده سنی بزرگسالان، امید شاملو در منهای ۹۰ کیلوگرم بزرگسالان، سید محمد حسینی در به اضافه ۹۰ کیلوگرم بزرگسالان به همراه سید عبدالله قاسمی در بخش پیشکسوتان دیگر طلایی‌های تیم رزمی استان قم بودند.

همچنین تیم هیئت ورزش‌های رزمی استان قم در این رقابت‌ها ۱۲ مدال نقره و ۵ مدال برنز در رده‌های سنی مختلف به دست آورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.