برگزاری اولین کارگاه مشترک با همکاری وزارت آموزش و تحقیقات آلمان در هفته اول اسفند

مدیر کل دفتر همکاری‌های بین المللی دانشگاه فنی و حرفه ای عنوان کرد

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای؛ فرج الله طالبی مدیر کل امور بین الملل دانشگاه فنی و حرفه ای از برگزاری اولین کارگاه یک روزه مشترک با همکاری وزارت آموزش و تحقیقات آلمان فدرال در اجرای تفاهم نامه منعقد شده در زمینه انتقال فناوری های نوین سرمایشی ، تهویه ، و پمپ های حرارتی در اسفندماه خبر داد.

مدیر کل امور بین الملل دانشگاه فنی و حرفه ای گفت : دانشگاه فنی و حرفه ای با همکاری موسسه آموزش مشاغل آلمان واقع دردورتموند (GBB) ، مرکز اطلاعات فناوری انرژی تهویه و سرمایش (IKKE) مستقر در دویسبورگ و انستیتو طراحی مشاغل نوآور (FIAP) مستقر درکلزنگرشن اولین کارگاه مشترک را با حضور نمایندگان شرکت های مذکور و تدریس پرفسور کارستن بیرمان ۷ اسفند ۹۷ در هتل پارسیان اوین برگزار خواهد نمود .

طالبی ادامه داد:در این دوره ۳۰نفر از اساتید هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه ای با تخصص های مکانیک و الکترونیک در یک فرایند جامع جهت حضور در این دوره انتخاب شدند و قرار است ۱۵ نفر از اساتید برتر جهت شرکت در دوره آموزشی ۱۴ روزه که شهریورماه ۹۸ در کشور آلمان برگزار می شود شرکت نمایند .

وی در پایان افزود: این همکاری علمی بین المللی در چهارچوب پروژه جهانی CC-Iran و با حمایت مالی کامل وزارت آموزش و تحقیقات آلمان انجام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.