ایران نیازمند ارتقا زیرساخت‌های صنعت نمایشگاهی است/ حجم تجارت جهانی ۳۵ تریلیون دلار

سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی:

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، بهمن حسین‌زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران در دومین همایش بین‌المللی صنعت نمایشگاهی که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، گفت: حجم تجارت جهانی در سال ۲۰۱۷ بیش از ۳۵ تریلیون دلار بود که بخشی از آن به دلیل فعالیت‌های نمایشگاهی بوده است.

سرپرست نمایشگاه بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران افزود: در این سال ۱۴۰ هزار نمایشگاه بین‌المللی در ۵ هزار و ۲۸۳ نمایشگاه در شهرهای مختلف جهان برگزار شد.

حسین‌زاده با بیان اینکه نمایشگاه‌های بین‌المللی وظیفه بازاریابی کالا در سطح جهان را برعهده دارند، گفت: ایران نیازمند ارتقای زیرساخت‌های صنعت نمایشگاهی است.

وی گفت: امروز نیازمند نمایشگاه‌های مرتبط با نشان تجاری در بخش‌های مختلف هستیم تا جایگاه صنعت نمایشگاهی ایران در داخل و همچنین سطح بین‌الملل ارتقا یابد.

حسین‌زاده افزود: با هماهنگی وزارت امور خارجه و دریافت مصوبه هیأت وزیران نسبت به ساماندهی محل برگزاری اکسپوی ایران اقدام شده است.

سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی اظهار داشت: همچنین برای جذب سرمایه‌گذاری در اراضی پرند به منظور ساخت مرکز تجارت جهانی تلاش شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.