مربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: استقلال تیم بسیار خوبی است که اگر بخواهیم مقابل آنها غفلت کنیم قطعا با مشکل روبه رو خواهیم شد.

خرمگاه: نباید مقابل استقلال غفلت کنیم

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، «محمد خرمگاه» که به جای علیرضا منصوریان در نشست مطبوعاتی پیش از بازی استقلال حاضر شده بود گفت: دیدار با استقلال برای ما مثل همه بازی ها خواهد بود و این مسابقه هم سه امتیاز دارد.
وی افزود: ذوب آهن در ورزشگاه آزادی با تیمی بازی خواهد کرد که در هفته های اخیر نمایش قابل قبولی به اجرا گذاشته و به طور حتم از حضور پرشور هواداران خود بهره خواهد برد.
خرمگاه خاطر نشان ساخت: استقلال تیم بسیار خوبی است و باید مراقب کارهای هجومی آنها باشیم. هر تیمی که مقابل استقلال غلفت کند با مشکلات جدی روبه رو خواهد شد.
مربی ذوب آهن تصریح کرد: شناخت کاملی از استقلال داریم و در روزهای گذشته این تیم را به طور دقیق آنالیز کرده ایم و با آمادگی کامل روبروی شاگردان وینفرد شفر در زمین صف آرایی خواهیم کرد.
وی در خصوص غیبت منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال گفت: دستیار علیرضا منصوریان هستم و او صلاح دانست به جای او در نشست مطبوعاتی پیش از بازی استقلال و ذوب آهن شرکت کنم.
خرمگاه همچنین از سازمان لیگ خواست تا با نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا همکاری لازم را داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.