شهرداری موظف به ارائه طرحی برای کاهش تخلفات ساختمانی شد/ نتایج اصلی طرح ترافیک مهرماه مشخص می شود

رئیس شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران موظف شده است طرح جامعی برای کاهش تخلفات ساختمانی در شهر تهران ارائه کند.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، محسن هاشمی در جمع خبرنگاران درباره مصوبات شصت و هفتمین جلسه شورای شهر تهران اظهار داشت: در جلسه امروز از بانوان قهرمان فوتسال که قهرمان آسیا شدند توسط اعضای شورا تجلیل شد.

وی ادامه داد: در ادامه این جلسه موضوع طرح ترافیک که همچنان موارد و مشکلاتی را دارد مورد بررسی قرار گرفت و در همین راستا محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گزارش عملکردی را از اجرای این طرح در سه هفته گذشته ارائه داد.

هاشمی افزود: پس از آن، طرح دوفوریتی در خصوص طرح ترافیک دارندگان آژانس ها، وانت‌بارها و کامیون‌ها ارائه شد که رأی نیاورد و قرار شد مجددا در کمیسیون مربوطه مورد بررسی قرار بگیرد و امیدواریم در این خصوص هر چه زودتر تصمیم‌گیری شود.

وی اظهار داشت: در ادامه، تخلفات ساختمانی مورد بررسی قرار گرفت و اعضای شورای شهر تهران تصویب کردند طرح جامعی برای کاهش تخلفات ساختمانی در شهر تهران ارائه شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا تاکنون طرح ترافیک جدید تهران موفقیت‌آمیز بوده است، گفت: تاکنون چیزی از عدم موفقیت ندیده‌ایم و گله‌گذاری و مشکلی در ۳۱ کیلومتر مربع طرح ترافیک ارائه نشده است.

وی بیان داشت: در ماه مبارک رمضان نمی‌توان در خصوص طرح ترافیک و موفقیت آن اظهارنظر کرد، بلکه نتیجه نهایی این طرح در مهرماه مشخص می‌شود، ولی امیدواریم با توجه به اینکه این طرح بسیار مهم است، رضایت لازم شهروندان را کسب کند.

محسن هاشمی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا در صورت افزایش مشکلات طرح ترافیک، این طرح اصلاح خواهد شد،‌ گفت: ما اصلاح‌طلب هستیم و می‌توانیم این طرح را اصلاح کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.