حضور پرشور مردم نشان داد با همه مشکلات پشتیبان انقلاب هستند

دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: مردم ما امروز با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن ماه پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان انقلاب اسلامی دادند و گفتند با وجود تمام فشارها، تحریم‌ها و تهاجمات فرهنگی شکست نخواهیم خورد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: امام خمینی(ره) فرمودند: انقلاب اسلامی آرزوی انبیای الهی بود که محقق شد.

وی افزود: در این روز طاغوت از کشور رانده و هم احکام نورانی اسلام اجرا شد که همان آرزوی انبیای الهی بود؛ بنابراین ما باید این روز را گرامی داشته و تحت زعامت مقام معظم رهبری با قدرت هرچه تمام‌تر برای حفظ آن بکوشیم.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین اذعان کرد: مردم استان قزوین همزمان با مردم سراسر کشور امروز با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان انقلاب اسلامی دادند و گفتند علی رغم تمام فشارها، تحریم‌ها و تهاجمات فرهنگی شکست نخواهیم خورد و در صحنه می‌مانیم.

صادقی‌نیارکی ادامه داد: راهپیمایی ۲۲ بهمن یک فرصت و به نوعی رفراندوم برای نظام و اندیشه‌های امام و منویات مقام معظم رهبری بوده و به لطف خدا مردم با تمام وجود در این راهپیمایی حضور پیدا کردند که بسیار خوشحال‌کننده است.

این مقام قضایی بیان کرد: امسال با تأکیدات رهبر معظم انقلاب مردم عزیز ما حضور هوشمندانه‌تری نسبت به سال‌های گذشته داشتند و همین حضور پشتوانه محکمی برای سیاست داخلی و خارجی ما است.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: قطع به یقین این حضور پاسخ مناسبی را در سطح بین‌المللی دارد و به تهدیدات دشمنان پاسخ محکمی می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.