تعزیر بیش از ۲۷ میلیاردی عرضه‌کنندگان کالای قاچاق در مازندران

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: ابتدای سال تاکنون یک‌هزار و 222 فقره پرونده قاچاق کالا در استان رسیدگی و مختومه شد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی مازندران، مهدی عباسی از برخورد با عرضه‌کنندگان کالای قاچاق در استان خبرداد و اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون یک‌هزار و ۲۲۲ فقره پرونده قاچاق کالا در استان رسیدگی و مختومه شد.

وی افزود: در این مدت متخلفان به مبلغ ۲۷ میلیارد و ۳۴۴ میلیون و ۸۹ هزار و ۴۲۵ ریال جزای نقدی محکوم شدند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران تصریح کرد: با توجه باینکه قاچاق ضربه جبران‌ناپذیر به بدنه اقتصاد و تولیدات داخلی می‌زند لذا در اولویت رسیدگی و اجرای حکم قرار دارد.

این مسؤول بیان کرد: در تحقق منویات مدبرانه مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی و مبارزه با قاچاق کالا در تمامی ادارات استان شعبه ویژه رسیدگی به پرونده‌های قاچاق تأسیس شده و رؤسای شعب سراسر استان صلاحیت رسیدگی به پرونده‌های قاچاق کالا را دارند و با تمام تلاش و همت و بضاعت و مشکلات فراروی به پرونده‌های قاچاق رسیدگی و اجرای احکام صادره اقدام می‌کنند که آمار اعلامی مؤید این موضوع است.

عباسی درباره بیشترین پرونده‌های قاچاق استان، گفت : قاچاق چوب ۴۷۹ فقره، اقلام بهداشتی ۱۲۵ فقره تنقلات ۱۰۳ فقره، لوازم خانگی ۵۲ فقره، سیگار ۵۰ فقره، طلا ۴۸ فقره، میوه ۴۱ فقره، پوشاک ۳۱ فقره، موتور ۲۲ فقره بیشترین موارد تخلف بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.