مردم بعد از ۳۹ سال با شور و تعصب مسیر انقلاب اسلامی را گم نکرده‌اند

وزیر بهداشت گفت: به مقام معظم رهبری تبریک می‌گویم چرا که مردم بعد از 39 سال با شور و تعصب، راه انقلاب اسلامی را گم نکرده‌اند.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، سید حسن هاشمی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن از میدان انقلاب تا میدان آزادی، اظهار داشت: بخشی از شور و تعصب مردم به انقلاب اسلامی، مرهون رهبری مقام معظم رهبری است و حوادث اخیر، هیچ تاثیری در حضور پررنگ مردم در جشن انقلاب نداشته است.
وزیر بهداشت تاکید کرد: مردم حساب مسئولان را از حساب انقلاب اسلامی، شهدا و وظیفه دینی و ملی خود جدا کرده اند و قبول دارند که برخی از مسئولان در قوای سه گانه ناکارآمد هستند و ممکن است کار خلافی را در دستگاه اجرایی، تقنینی و قضایی انجام دهند اما آرمانهای انقلاب به قوت خود باقی است.
هاشمی تصریح کرد: مردم ایران بسیار باهوش هستند و در هر مقطعی می‌دانند که باید چگونه رفتار کنند و به این مردم افتخار می کنیم چراکه بی‌نظیر هستند.
وزیر بهداشت افزود: دست مردم ایران را می بوسیم و وقتی جمعیت راهپیمایان را دیدم، احساس حیات و پویایی کردم، مردم قدردان انقلاب اسلامی و شهدا هستند و مصمم تر از مسئولان، مسیر انقلاب را دنبال می‌کنند.
هاشمی تصریح کرد: مردم به دنبال استقلال کشور، عزت دین، کشور، شکوفایی و خودباوری هستند و امیدوارم همه آرزوهای مردم محقق شود.
وزیر بهداشت در پایان از حضور پرشور و پررنگ جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.