سلام و صلوات الهی بر این همه شور و شعور سیاسی‌

نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران طی پیامی از حماسه تماشايي مردم مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند و گفتند؛ درود بر شما مردم علوی مازندران که با حضور در عید انقلاب و سی‌ونهمین جشن انقلاب بار دیگر ثابت کردید که در دفاع از استقلال،‌ آزادی و جمهوری اسلامی محکم و استوار ایستاده‌اید و آماده فداکاری و مجاهدت هستید.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز،، آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان و محمد اسلامی استاندار مازندران در پیام مشترکی از حضور پرشور و حماسی مردم انقلابی و ولایت‌مدار مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند.

متن این پیام به شرح زیر است:

“بسم الله الرحمن الرحیم”
سلام و درود بر شما مردم هوشمند و فهیم مازندران که بار دیگر عزم و اراده راسخ خود را برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری متجلی ساختید.

درود بر شما مردم علوی مازندران که با حضور در عید انقلاب و سی‌ونهمین جشن انقلاب بار دیگر ثابت کردید که در دفاع از استقلال،‌ آزادی و جمهوری اسلامی محکم و استوار ایستاده‌اید و آماده فداکاری و مجاهدت هستید.

سلام خداوند بر شما که با  شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی تمام معادلات و تحلیل‌های  معاندان و دشمنان قسم خورده نظام را به هم ریخته و همه جهانیان را به شگفت، بهت و حیرتی عظیم فرو بردید.

سلام و صلوات الهی بر این همه شور و شعور سیاسی‌ که بار دیگر عزت، اقتدار، شوکت، بالندگی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت.

مردم مازندران که همواره پشتیبانی خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی را در صحنه‌های مختلف به نمایش گذاشته، در ۲۲ بهمن ماه امسال نیز برگ زرینی بر افتخارات نظام افزود و با تجلی شکوه وحدت و همدلی با آرمان‌های امام راحل، رهبر فرزانه انقلاب و شهدای انقلاب اسلامی تجدید پیمان کرد.

اینجانبان بر خود فرض دانسته تا مراتب تقدیر و تشکر خود را از حضور پرشکوه، امیدآفرین و امیدبخش و حماسه تماشایی مردم شریف مازندران، به‌ویژه جوانان شایسته، غیور، متدین،بیدار سرزمین‌ علم، هنر، فرهنگ، ایمان ابراز داشته و سلامتی و سعادت بیش از پیش همه شما منادیان و حافظان ارزش‌های الهی انقلاب اسلامی را از خداوند منان مسألت می‌کنیم.

رجاء واثق داریم این انقلاب الهی و آسمانی با اقتدار و افتخار، زمینه‌ساز و مقدمه حکومت جهانی حضرت قائم(عج ) خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.