دولت به دنبال رضایت مندی مردم است

استاندارمازندران گفت: دولت تمام همت و تلاش خود را به کار گرفت تا زمینه رضایت مندی مردم را فراهم کند و در این مسیر به همراهی و مشارکت همه مازندرانیهای عزیز نیاز دارد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، دکترمحمد اسلامی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ساری به خبرنگاران افزود :هدف بزرگ انقلاب اسلامی تامین آسایش و آرامش مردم است و تمام برنامه های نظام نیز برای رفع مشکلات مردم و توسعه پایدار انجام می شود.
نماینده عالی دولت در مازندران اضافه کرد : صرفا در سال جاری در این استان افزون بر ۵۰ هزار میلیارد ریال پروژه عمرانی و طرح های اقتصادی و اشتغالزا به بهره برداری رسید و این فعالیت ها نیز در راستای تامین زندگی مناسب برای مردم از سوی دولتمردان انجام شده است.
اسلامی خاطرنشان کرد : دولتمردان تمام تلاش خود را برای تامین مطالبات مردم به کار می گیرند و ما برای تحقق اهداف نظام و مطالبات مردم نیاز به عزم ملی داریم.
** قدردانی از حضور گسترده مازنی ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن
استاندارمازندران از حضورگسترده مردم این خطه شمال کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی کرد و گفت : مردم هوشمند مازندران در روز ۲۲ بهمن با خلق حماسه ای بزرگ بار دیگر با امام و شهدا و مقام معظم رهبری تجدید پیمان کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.