حضور ملت باعث خنثی شدن تحرکات دشمنان می‌شود

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران با حضور خود درصحنه‌های مختلف موجب خنثی شدن تحرکات دشمن علیه انقلاب می‌شوند.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، عزیز اکبریان در سخنرانی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در محمد شهر، بابیان اینکه دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون به دنبال ضربه زدن به کشور بوده و هستند، اظهار کرد: باید برای توسعه و آبادانی کشور گام‌های بلندی برداریم به همین منظور مسئولان موظف به انجام درست وظایف خود هستند.

وی با تأکید بر اینکه پیشرفت کشور باعث از بین رفتن تسلط آمریکا و اسرائیل بر منطقه می‌شود، گفت: ملت ایران اسلامی ۴۰ سال است که مقابل هجمه‌های دشمنان ایستادگی می‌کند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی یکی از اهداف دشمن برای تضعیف ایران را تجزیه کشورهای منطقه اعلام کرد و افزود: حضور مدافعان حرم در آن‌سوی مرزها باعث شده کشور از هجوم گروهک‌های تروریستی در امان باشد.

اکبریان بابیان اینکه دشمنان اسلام از ابتدای انقلاب تاکنون پاسخ‌های دندان‌شکنی از مردم ایران دریافت کرده‌اند، گفت: ملت ایران با حضور خود درصحنه‌های مختلف موجب خنثی شدن تحرکات دشمن علیه انقلاب می‌شوند.

وی با اشاره به قرارگرفته نام ایران میان نام کشورهای قدرتمند جهان، گفت: دشمنان از این مهم خشمگین هستند و برای تحقق اهدافشان که همانا تضعیف ایران است به اعمال فشارهای اقتصادی روی آورده و تحریم و تهاجم فرهنگی را در دستور کار قرار داده‌اند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی که ایشان با یک سخنرانی تمام سیاست‌گذاری‌ها و هزینه‌های دشمنان علیه کشور را خنثی می‌کند، گفت: وجود رهبری مدیر و مدبر دشمنان را به اقدام علیه ایران تحریک می‌کند.

اکبریان عامل پیشرفت و توسعه کشور را انسجام و همدلی اعلام کرد و گفت‌: پیروی از رهبر معظم انقلاب، تقویت اعتقادات دینی و آگاهی موجب از بین رفتن اقدامات دشمن علیه ایران می‌شود.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی استقلال سیاسی کشور، خودکفایی در تولید بنزین، پیشرفت‌های استراتژیک و غیره را از دستاوردهای انقلاب اعلام کرد و گفت‌: دشمنان جمهوری اسلامی هر اقدام خود را با پاسخی سنگین از ملت ایران دریافت کردند و این نشان‌دهنده آن است که مردم پای آرمان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب ایستاده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.