۲۲ بهمن نماد ایستادگی و قیام ملت ایران است

رئیس قوه قضائیه 22 بهمن را نماد استقلال طلبی، عزت خواهی، ایستادگی و قیام ملت ایران دانست و با دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی این روز گفت: ملت ایران مردمی منسجم، یکپارچه و دارای وحدت هستند و بزرگترین سرمایه کشور همین وحدت، انسجام و بصیرت است که در این راهپیمایی‌ها تبلور پیدا می‌کند.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، آیت الله آملی لاریجانی در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با تبریک این روز به ملت شریف و بزرگ ایران، اظهار کرد: مردم در روز ۲۲ بهمن ماه برای اقامه عدل و ارزش های الهی، دفع ظلم و اثبات استقلال خود و از همه مهمتر با یک خودباوری تبلور یافته به رهبری امام راحل(قدس الله نفسه الزکیه)، علیه طاغوت قیام کردند.

رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه بزرگترین سرمایه کشور وحدت، انسجام و بصیرتی است که در این راهپیمایی ها تبلور پیدا می کند، افزود: در طول سالیان متمادی بعد از انقلاب، ملت بزرگ ایران، هر ساله در روز ۲۲ بهمن همین معنا را به ظهور می رسانند و با حضور گسترده و با نشاط خود در این راهپیمایی نشان می دهند مردمی منسجم، یکپارچه و دارای وحدت هستند که با قوت و قدرت در مقابل زورگویان و سلطه طلبان می ایستند.

آملی لاریجانی اظهار کرد: مردم ما علی رغم اختلاف نظر و سلیقه های سیاسی، وقتی پای امنیت ملی به میان می آید و بحث اقتدار ملی و مصالح عامه کشور مطرح می شود همه در صحنه حاضر می شوند و این سرمایه بسیار گرانبهایی است که همه بویژه ما مسئولین باید به آن توجه داشته باشیم.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه دشمن با وجود بصیرت و حضور مردم در صحنه، هیچ گاه نمی تواند به این کشور تعدی کند، تحریم های دشمن را در طول این سالها بی اثر دانست و گفت: مردم ما با تکیه بر استعدادهای خود در کشور بویژه استعدادهای نسل جوان، بر پای خود ایستاده و با قدرت ایمان پیش می روند. بزرگترین سرمایه یک کشور ایمان و بصیرت است که آن کشور را در صحنه حاضر نگه می دارد و مسئولان امروز باید قدردان این ملت باشند.

آملی لاریجانی خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم عزیز، بصیر و شریف ما همچون سالهای گذشته در یوم الله ۲۲ بهمن حضوری پرشکوه و عظیم داشته باشند به طوری که وحدت و انسجام یکپارچه خود را به رخ جهانیان خصوصاً استکبار جهانی و آمریکای مغرور و مدعی بکشند.

رئیس دستگاه قضا با بیان این مطلب که مطمئن هستیم مردم ما با سلاح عظیم ایمانی باز هم عزت را برای خودشان می خرند و همچون همیشه پاسخی قاطع به توطئه های دشمنان خواهند داد، اظهار کرد: دشمنانی که اذناب آمریکا در منطقه هستند و چه خود شیطان بزرگ که دائماً در مقام ایذاء مردم کشور ماست و گاهی با نفاق، خودش را مدعی همدردی با مردم نشان می دهد قادر نخواهند بود یک ملت بزرگ، با سابقه تمدنی عظیم و ایمان قوی با رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری را به عقب بنشانند.

آیت الله آملی لاریجانی خاطرنشان کرد: همه ما مطمئن هستیم که با حضور در این صحنه، اقتدار کشور را بیمه و امنیت ملی را تثبیت کرده و در منطقه و صحنه جهانی به اقتدار کشور افزوده ایم و این یک وظیفه شرعی، سیاسی و عبادی را بر عهده کسی که شرکت در راهپیمایی برای او میسور است، قرار می دهد.

وی با تاکید بر این مطلب که ان شاء الله امسال هم مانند سالهای گذشته این فریضه الهی، سیاسی و عبادی را همه به اَتَمّ وجه انجام خواهیم داد، تاکید کرد: مسئولین باید قدردان این مردم باشند، خدمت به مردم را عبادت و وظیفه بدانند و هر آنچه برای آنها مقدوراست را انجام دهند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.