افزایش دفاتر پیشخوان دولت در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک است

مدیر کل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان سمنان بابیان اینکه ۱۰ دفتر پیشخوان دولت آماده ارائه خدمات به حوزه حمل‌ونقل استان است، گفت:افزایش این دفاتر در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک است.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، احسان منصور کیایی در گفتگو با خبرنگاران بابیان اینکه افزایش دفاتر پیشخوان دولت ارائه‌دهنده خدمات حمل‌ونقلی در دستور کار قرار دارد، ابراز داشت: در حال حاضر ۱۰ دفتر درسطح  شهرستان‌های استان سمنان آماده ارائه خدمات در حوزه حمل‌ونقل هستند.

وی بابیان اینکه به دنبال افزایش رضایتمندی مردم هستیم، افزود: این دفاتر ضمن ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم با افزایش بهره وری و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود می‌کوشد تا اهداف دولت الکترونیک را نهادینه کند.

سرپرست اداره کل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان سمنان بابیان اینکه از جمله فعالیت‌های مهم این اداره کل توسعه خدمات حمل‌ونقلی از طریق واگذاری امور مرتبط این حوزه به دفاتر پیشخوان دولت است، ابراز داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون به منظور ارائه خدمات به شاغلان حوزه حمل‌ونقل جاده‌ای با سه دفتر پیشخوان دولت در شهرهای شاهرود، میامی و گرمسار قرارداد همکاری بسته است.

منصور کیایی بابیان اینکه افزایش مراکز ارائه‌دهنده خدمات حمل‌ونقلی و پیگیری خدمات قابل‌واگذاری از سیاست های این اداره کل محسوب می‌شود، اضافه کرد: اطلاعات دفاتر پیشخوان در سایت اداره کل به آدرس WWW.SEMNAN.RMTO.IR   قرار دارد و هم استانی ها با مراجعه به آن می‌توانند اطلاعات مربوط را دریافت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.