واعظی: حضور مردم در ۲۲ بهمن توطئه دشمنان به ایران واسلام را خنثی می کند

رئیس دفتر رئیس جمهوری تصریح کرد: رئیس جمهوری و وزرای دولت معتقدند حضور در راهپیمایی 22 بهمن بسیار تعیین کننده است و باعث می شود توطئه های دشمنان علیه ایران واسلام ، خنثی شود.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، محمود واعظی در جمع خبرنگاران درباره راهپیمایی ۲ بهمن ماه افزود:امیدواریم مردم همانند گذشته بلوغ خود را نشان دهند وبا حضور گسترده خود ضمن اعلام بیعت مجدد با مقام معظم رهبری حمایتشان از نظام را به جهانیان نشان دهند.
وی ادامه داد: از سوی دیگر دولت وظیفه خود می داند در این دهه اعضای کابینه به استانها وشهرستانها سفر کنند و عملکرد خود را برای مردم گزارش دهند .
رئیس دفتر رئیس جمهوری اظهارداشت: اعضای کابینه دولت در این سفرها پروژه های مختلفی را به ثمر رسیده به بهره برداری می رسانند .دراین روزها در استان های مختلف پروژهها به بهره برداری می رسد وهیچ استانی قرار نیست مسئولین به آن سفر نداشته باشند.
واعظی گفت: در جلسات شورای اطلاع رسانی برنامه ریزی خوبی برای استان ها صورت گرفته، کارها شروع شده است. در ابتدای این دهه سفر رئیس جمهوری به کرمان را داشتیم که وزراء و معاونین رئیس جمهوری به شهرستانهای مختلف سفر کردند و بیش از ۱۷ هزار میلیارد تومان پروژه به بهره برداری رسید .
وی افزود: روز بعد از آن هم معاون اول رئیس جمهوری سفر خوبی به استان یزد داشتند که پروژه های خوبی به بهره برداری رسید .
رئیس دفتر رئیس جمهوری اضافه کرد: شرایط کنونی منطقه ، خاص است. در منطقه ای زندگی می کنیم که بحران های مختلف دارد. چندی پیش توطئه ای بنام حضور داعش را داشتیم که بویژه در عراق و سوریه با اقدامات دیگری که از نظر اندیشه تکفیری تلاش داشتند جوانان را جذب کنند .
واعظی با اشاره به بحران های یمن گفت: امریکا تلاش دارد به ایران فشار وارد کند. بنابراین شخص ریئس جمهوری و وزرا تقاضایشان از مردم اینست با حضورشان توطته های دشمنان ایران و اسلام را خنثی کنند چرا که حضور مردم تعیین کننده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.