همگرایی انقلابی مردم در ۲۲ بهمن یاس دشمنان را رقم خواهد زد

نمایندگان مردم ولایت‌مدار و شهیدپرور مازندران در خانه ملت همه اقشار و آحاد ملت انقلابی را به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت می‌کنند و رجاء واثق داریم که حضور گسترده و شورانگیز امت وفادار و بصیر موجب هم‌گرایی ملی، انقلابی و یاس دشمنان به‌ویژه آمریکای جهان‌خوار و رژیم غاصب صهیونیستی خواهد شد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از روابط عمومی مجمع نمایندگان مازندران، اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران در پیامی ضمن دعوت مردم استان به شرکت باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه با شکرگذاری نعمت جمهوری اسلامی آورده است؛ به درگاه حضرت باری‌تعالی، یاد معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر را ارج نهاده، مقام شامخ آنهارا شایسته تکریم و تجلیل می‌داند.

یوم‌الله ۲۲ بهمن از آن جهت اهمیت دارد که در این روز تاریخی سرنوشت ملت ستم‌دیده ایران برای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی رقم خورده است.

بی‌تردید حضور مؤثر و نقش مردم دیندار استان مازندران در پیروزی انقلاب اسلامی فراموش شدنی نیست و مردم انقلابی دیار علویان همچنان برای حفظ دستاوردهای  انقلاب اسلامی ثابت قدم هستند.

مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی یوم‌الله ۲۲ بهمن را که عید ملی و انقلابی ملت بزرگ ایران است را روز رهایی ملت از یوغ استکبار، روز خودباوری و روز نصرت الهی می‌داند و تداوم ارزش ‌و آرمان‌های این روز الهی را تجدید میثاق با مقام معظم رهبری می‌داند.

 نمایندگان مردم ولایت‌مدار و شهیدپرور مازندران در خانه ملت همه اقشار و آحاد ملت انقلابی را به شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت می‌کنند و رجاء واثق داریم که حضور گسترده و  شورانگیز امت وفادار و بصیر موجب هم‌گرایی ملی و انقلابی و یاس دشمنان به‌ویژه آمریکای جهان‌خوار و رژیم غاصب صهیونیستی خواهد شد.

مجمع نمایندگان استان مازندران شکر نعمت جمهوری اسلامی را خدمت‌گزاری بی‌منت و مستمر به مردم فهیم و صبور می‌داند و علاوه بر اینکه خود را موظف به محاسبه عملکرد و خدمت جهادی می‌داند از همه قوا و نهادها می‌خواهد برای رفع کاستی‌ها و توسعه عادلانه مناطق و پیگیری مشکلات اقشار مستضعف به‌ویژه جوانان تلاش مضاعف داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.