تعامل شهرداری و شورای شهر مسیر توسعه کرج را هموار می‌کند/ انقلاب در سراسر گیتی می‌درخشد

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: تعامل شهرداری و شورای شهر مسیر توسعه کرج را هموار می‌کند.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عزیز اکبریان در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر که به همت پایگاه بسیج شهید سلطانی شهرداری کرج برگزار شد، ضمن تبریک این ایام گفت: انقلاب اسلامی توسط شخصیت بزرگ تاریخ حضرت امام خمینی (ره) به وقوع پیوست و اکنون نیز این دوران وارد چهلمین سالگرد پیروزی خود می‌شود.

وی افزود: بر اساس سخنان امام راحل، انقلاب ما انفجار نور بود و اکنون در حال درخشش در سراسر گیتی هستیم.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به‌رغم تحریم‌های دشمنان انقلاب و جنگ تحمیلی که در آن زمان هزینه بسیاری صرف سازندگی کشور شد، اقدامات ارزشمند بسیاری تا امروز صورت گرفته است.

اکبریان اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران مرهون مجاهدت حضرت امام خمینی (ره)، مردم مقاوم ایران، شهدای دوران دفاع مقدس و نیز شهدای مدافع حرم است.

وی عنوان کرد: برخی دشمنان و بدخواهان بی‌توجه به زحماتی که پس از انقلاب کشیده شده و اقداماتی که صورت گرفته است، عقیده دارند کاری انجام‌نشده که این نهایت بی‌انصافی است و اوج کینه ورزی آنان را نشان می دهد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز، به برکت خون شهدای والامقام، امام راحل و نیز هدایت‌های مدبرانه مقام معظم رهبری در این عرصه پرتلاطم، کشور ایران باقدرت در حال درخشش است به‌گونه‌ای که تئوریسین‌های آمریکایی معتقد هستند چهار قدرت در دنیا وجود دارد که یکی از آن‌ها، ایران است.

اکبریان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در چهار سال گذشته، یک هزار و ۵۰۰ تخت بیمارستانی در شهر کرج تهیه و ساخته شد که شهرداری کرج در این مهم نقش بسزایی ایفا کرده است.

وی افزود: سند بیمارستان مدنی کرج نیز که درگذشته زمین مخروبه‌ای بیش نبود و اکنون از افتخارات شهر کرج به شمار می‌رود، متعلق به شهرداری است و شهرداری و شورای شهر در این زمینه نقش مهمی را ایفا کردند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه خدمت‌رسانی خالصانه به مردم موجب دلگرمی آنان می‌شود، خاطرنشان کرد: عملکرد ما مسئولان رضایت‌مندی مردم را پی خواهد داشت.

اکبریان بیان کرد: مردم همیشه به انقلاب اسلامی وفادار بوده و از آن حمایت می‌کنند و حضور ایشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن همیشه دشمن شکن بوده است.

وی افزود: لازم است ما مسئولان وظایف خود را به‌طور صحیح انجام دهیم، با مردم به‌خوبی برخورد کنیم و درصورتی‌که تحقق خواسته‌ای از مردم در توان ما نیست، با دادن وعده‌ووعید آنان را دلگرم نکنیم.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص تعطیلی پنج‌شنبه‌ها تصریح کرد: پیگیری این مهم صورت گرفته است و علاوه بر موضوع آلودگی هوا، فراهم کردن زمینه‌ای برای کنار هم بودن خانواده‌ها حداقل دو روز در هفته حائز اهمیت است اما دولت اجرای این امر را نپذیرفت.

اکبریان در خصوص بزرگراه همت بابیان اینکه ۸۱ منزل مسکونی در اطراف بزرگراه وجود دارد، افزود: لازم است، ۳۵ میلیارد تومان جهت تخلیه این منازل هزینه شود که اکنون ۲۵ میلیارد تومان آن محقق شده است.

وی در رابطه با سرازیر شدن آب سد کرج به تهران عنوان کرد: زمانی بود که چهار درصد از آب سد طالقان و کرج را می‌گرفتیم که اکنون این مقدار به ۱۸ درصد رسیده است و درصورت راه‌اندازی تصفیه‌خانه پایین بیلقان، می‌توان ۵۰ درصد آب شهر را از سد کرج و طالقان تأمین کرد.

این مسئول در پایان گفت: امید آن می‌رود شهرداری و شورای شهر در سایه وحدت و صمیمیت، وظایف خود را به‌خوبی انجام دهند چراکه موفقیت در سایه این امر تحقق خواهد یافت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.