ملت افغانستان با توطئه در حال توسعه آمریکا مقابله خواهد کرد

رییس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به توطئه جدید آمریکایی‌ها مبنی بر انتقال داعش به افغانستان گفت: ملت افغانستان با این توطئه در حال توسعه آمریکایی‌ها مقابله خواهد کرد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» در حاشیه برگزاری همایش تجلیل از پژوهشگران برتر نیروهای مسلح در جمع خبرنگاران با اشاره به طرح جدید آمریکا برای انتقال داعش به افغانستان اظهار داشت: آمریکایی‌ها اینگونه وانمود می‌کنند که به بهانه مقابله با تنش در منطقه جنوب غرب آسیا حضور دارند؛ بر این اساس اگر منطقه آرام باشد، قاعدتاً باید آن‌ها ارتش خود را جمع کنند و بروند تا کشورهای منطقه خودشان امنیت منطقه را تامین کنند.
وی افزود: آمریکایی‌ها وقتی که دیدند در عراق و سوریه، داعش و گروه‌های سازمان یافته تروریستی جایگاه و سرزمین تصرفی را از دست دادند، آن‌ها را به افغانستان منتقل کردند و ما اکنون شاهد انفجار، ترور و جنایات در این کشور هستیم.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: اعتقاد داریم این توطئه آمریکایی‌ها در حال توسعه است و ملت عزیز و همسایه ما یعنی افغانستان، دست در دست هم با آن مقابله خواهند کرد و ان‌شالله شاهد آن خواهیم بود که هیچ یک از گروه‌های تروریستی و دست‌نشانده آمریکا در منطقه حضور نداشته باشند.
سرلشکر باقری با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، خاطرنشان کرد: ۲۲ بهمن میثاق ملی همه ملت ایران از تمامی گروه‌ها و سلایق درون نظام است. هر کس که جمهوری اسلامی را پذیرفته و به قانون اساسی رای داده است و پای نظام ایستاده با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دشمنان پیام می‌دهد که ملت ایران یکپارچه پای نظامش ایستاده و یک ملت متحد در پیشبرد اهداف انقلاب و مقابله با تهدیدات دشمن است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: خانواده نیروهای مسلح نیز با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک مشت یکپارچه را به جهان نشان خواهد داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.