بهره برداری از ۲ واحد آموزشی در قائمشهر

همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر ، 2 واحد آموزشی روز سه شنبه با حضور استاندار مازندران و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در قائمشهر به بهره برداری رسید.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، این طرح ها شامل مدرسه دبیرستان ۶ کلاسه برکت و دبستان زنده یاد موسی بریجانی است .
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در مراسم افتتاح دبیرستان ۶ کلاسه برکت گفت که در شهرستان قائمشهر ۳۳۰ مدرسه با بیش از ٥١ هزار دانش آموز مشغول به تحصیل هستند.
سید علی قاسمی با بیان اینکه دبیرستان ۶ کلاسه برکت با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ساخته و تجهیز شده است ، افزود : این مدرسه با همت خیرین آغاز و با اعتبارات استانی و بنیاد برکت تکمیل و بهره برداری شد.
وی با اشاره به اینکه دانش آموزان این مدرسه طی دو سال در شرایط سخت مشغول به تحصیل بودند ، بیان کرد : هم اکنون در این مدرسه ۲۷۰ دانش آموز به تحصیل مشغول خواهند شد .
مدیر کل آموزش و پرورش در پایان از استاندار خواست با توجه به اینکه سهم بری آموزش و پرورش از اعتبارات عمرانی استانی و از میانگین کشوری از نصف پایین تر است تقاضا سهم بری بیشتر را داشته است.
مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس مازندران هم در افتتاح دبستان زنده یاد موسی بریجانی هزینه ساخت این مدرسه را یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعلام کرد .
شیرزاد با بیان اینکه این مدرسه با ۱۲ کلاس به بهره برداری رسید گفت که در این مدرسه در دو نوبت ۲۳۰ دانش آموز به تحصیل مشغول هستند.
وی با بیان اینکه در دهه فجر امسال در مازندران شاهد به بهره برداری ۱۵ فضای آموزشی بوده ایم ، گفت : این فضاهای آموزشی با ۱۱۱ کلاس درس و هزینه ای بالغ بر ۲۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسیده است .
استاندار مازندران هم در این مراسم گفت : هر اتفاقی در کشور شاهد آن هستیم نشات گرفته از اتحاد و همبستگی بوده است.
محمد اسلامی افزود : تاکنون مردم و دولت با اتحاد و همسبتگی هایی که وجود داشته توانسته اند موفقیت ها را در کشور گسترش دهند .
وی تاکید کرد : ماهم به عنوان خادمان مردم با شهدا میثاق خواهیم بست تا آنچه که داریم بتوانیم در خلق به مردم به منصه ظهور برسانیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.