معاون ناجا: دستورات حفاظتی ایام الله دهه فجر صادر شده است

معاون اجتماعی ناجا گفت: دستورات هوشیاری و مراقبتی، تدابیر و تمهیدات حفاظتی، اطلاعاتی و عملیاتی لازم برای پیشگیری از هرگونه تحرک ضد امنیتی در ایام الله دهه فجر صادر شده است.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سعید منتظر المهدی با یادآوری این مطلب که همواره برخی از دشمنان و کج اندیشان به دنبال زدن ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، افزود: همچون ۳۹ سالی که از پیروزی شکوهمند انقلاب می گذرد، پلیس نیز علاوه بر تامین حداکثری امنیت این ایام، مانند سایر شهروندان عزیزمان در راهپیمایی گسترده و مردمی ۲۲ بهمن شرکت خواهد کرد.
سخنگوی ناجا ادامه داد: در زمینه همکاری و هماهنگی با ستاد برگزاری دهه مبارک فجر و سایر سازمان ها، ارتش، سپاه و بسیج، به منظور برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم دهه مبارک فجر اقدامات لازم صورت گرفته است.
منتظرالمهدی تصریح کرد: مسئولیت در ۹ استان تهران، ایلام، یاسوج، بندرعباس، سنندج، بجنورد، بوشهر، اردبیل و کرج برعهده نیروی انتظامی است که به بهترین نحو برگزار خواهد شد.
براساس این گزارش، از خانواده معظم شهداء با حضور در گلزار شهدای استان و شهرستان های تابعه در ساعت ۱۴:۰۰ روز پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه امسال توسط نیروی انتظامی تجلیل می شود، همچنین ایجاد غرفه های فرهنگی، هنری و ورزشی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن با همکاری و هماهنگی ستاد دهه مبارک فجر استان از جمله اقدامات پلیس در این ایام است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.