مسئولان در رسیدگی به امور نیازمندان از هیچ کوششی دریغ نکنند

استاندار قزوین در مراسم واگذاری واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد گفت: همه مسئولان وظیفه دارند در رسیدگی به امور نیازمندان از هیچ کوششی دریغ نکنند.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در مراسم واگذاری واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد در روستای خرم پشته از توابع بخش بشاریات آبیک اظهار داشت: انقلاب اسلامی با حمایت مظلومان به پیروزی رسید و یکی از مهمترین هدف و رسالتش رسیدگی به امور نیازمندان و رفع فقر از جامعه بود.
وی گفت: یکی از مهمترین اهداف انقلاب اسلامی رسیدگی به امور محرومان و مستضعفان و رفع محرومیت از مناطق کشور است.
استاندار قزوین تصریح کرد: همه مسئولان وظیفه دارند در رسیدگی به امور نیازمندان از هیچ کوششی دریغ نکنند و در این راستا کمیته امداد توانسته خدمات ارزشمندی به نیازمندان ارائه کند.
زاهدی یادآور شد: رویکرد کمیته امداد در کاهش تعداد افراد تحت پوشش و کمک به خودکفایی آنها بسیار ارزشمند و انسانی است و بسیار خوشحالیم که کمیته امداد قزوین در این راستا موفق عمل کرده است.
زاهدی یادآور شد: رسیدگی به امور نیازمندان و محرومان از نعمت‌های الهی است که شاید نصیب هر کسی نشود و اگر مسئولی در این زمینه وظیفه دارد باید خوشحال باشد که فرصت خدمت به نیازمندان را پیدا کرده است.
استاندار قزوین بیان کرد: توجه به معیشت و مسکن نیازمندان از کارهای اساسی است که می‌تواند دغدغه مددجویان را برطرف کند و در این راه خیرین نیز نقش موثری دارند که امیدواریم تداوم یابد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.