عرضه ۶۰ هزار تن برنج برای شب عید / ارائه روغن ۵ تا ۱۰ درصد زیر قیمت بازار

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان این که برای تنظیم بازار شب عید ۶۰ هزار تن برنج عرضه می‌شود، گفت: همچنین روغن به نرخ ۵ تا ۱۰ درصد زیر قیمت بازار ارائه می‌شود.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، یزدان سیف  در نشست خبری به فعالیت‌های انجام‌شده برای تنظیم بازار کالاهای اساسی با نزدیک شدن شب عید اشاره کرد و گفت: برنامه‌های مختلفی برای تنظیم بازار و توزیع کالاهای اساسی از جمله برنج و روغن داریم که توزیع ۶۰ هزار تن برنج از جمله آنهاست.

وی به این نکته اشاره کرد که توزیع برنج در دو مرحله انجام می‌شود که مرحله اول آن ۳۰ هزار تن برنج خواهد بود و مردم می‌توانند از ۲۰ بهمن‌ماه برنج موردنیاز خود را با نرخ تنظیم بازار از فروشگاه‌های زنجیره‌ای تهیه کنند.

سیف همچنین در مورد قیمت هر کیلو برنج تنظیم بازاری گفت: هر کیلوگرم برنج هندی ۱۱۲۱، ۵ هزار و ۶۰۰ تومان، برنج PR کیلویی ۲ هزار و ۶۰۰ تومان و هر کیلوگرم برنج تایلندی ۳ هزار و ۹۰۰ تومان است که در بسته‌های ۱۰ کیلوگرمی عرضه می‌شود.

معاون وزیر جهاد کشاورزی همچنین اعلام کرد که طی برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده روغن ۵ تا ۱۰ درصد زیر قیمت بازار تهیه شده و عرضه خواهد شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.