بسیج در ساخت سالن‌های ورزشی مازندران مشارکت می‌کند‌

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تاکید بر ارتقا سرانه فضاهای ورزشی در استان، گفت: بسیج در ساخت سالن‌های ورزشی مازندران مشارکت می‌کند.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، حبیب حسین‌زادگان در نشستی خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: بسیج شجره طیبه است که یارگیری و عضوگیری از بطن جامعه با جدیت دنبال می‌شود و ما به دنبال افراد پهلوان و متعهد به اصول و آرمان انقلاب هستیم و تلاش داریم برنامه‌ها فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و پهلوانی به لحاظ کمی و کیفی تر شود که امیدواریم جایگاه پهلوانی در ورزش توسعه یابد.

وی افزود: هویت دینی در کنار هویت ملی معنا پیدا می‌کند و افرادی که فعالیت دارند باید معنویت را در زمینه پهلوانی را در خود تقویت کنند و از همه ظرفیت‌های دینی استفاده کنیم.

حسین‌زادگان تصریح کرد: در ورزش ما باید تفکر بسیجی حاکم باشد و در تمام زمینه‌ها به خصوص حادثه زلزله اخیز بسبجیان زودتر و سریع تر از دیگر نهادها در حوادث حضور یافتند.

وی بیان کرد: کمک به خانواده در جهت دوری از بزه مانند اعتیاد، طلاق و بسیاری از آسیبهای دیگر می شود تفکر بسیجی که باید حواسمان به توطئه های دشمنان باشد و بصیرت ورزشکاران بسیجی را افزایش دهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندزان گفت: بسیج دوشادوش اداره کل ورزش در زمینه ورزشی مشارکت فعال داشته و دارند و توانست در زمینه توسعه ورزش همگانی، تیم‌داری، سالن ورزشی مربیان ورزشی حضوری فعال داشته باشند و امسال بنا داریم برنامه‌ها را گسترش دهیم.

حسین‌زادگان گفت: اداره کل ورزش جز دستگاه‌های اجرایی برای افزایش سرانه ورزشی است که از ظرفیت بسیج و سپاه استفاده می‌کنیم که هدیه مقام معظم رهبری استادیوم شهدای نوشهر با پیشرفت ۷۵ درصد در حال ساخت است و استادیوم شش هزار نفری ماهفروجک و استادیوم پنج هزار نفره چندمنظوره جویبار با همکاری سپاه در حال ساخت است و منفعت آن به مردم برمی‌گردد.

وی بیان کرد: دومین محموله کمک‌های مردمی شامل کنسرو، آب معدنی، شیرخشک، شیشه شیر، لوازم بهداشتی، پتو و لباس گرم باهمکاری هیئت موتورسواری واتومبیلرانی مازندران از اداره کل ورزش با همکاری هلال احمر به مناطق زلزله زده غرب استان ارسال شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.