دعوت از بانوان قزوینی برای بافت کلاه و شال‌گردن برای مدافعان حرم

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از بانوان شهر قزوین دعوت کرد در طرح بافت کلاه و شال‌گردن برای مدافعان حرم مشارکت کنند.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین، سعید وزیری‌نژاد در این باره اظهار داشت: این طرح همزمان با آغاز فصل سرما در فرهنگسرای بانو حضرت زهرا(س) به اجرا در می‌آید و مهلت ثبت‌نام در این طرح تا پایان آبان ماه سال جاری است.

وی افزود: علاقمندان به شرکت در بافت کلاه و شال گردن برای مدافعان حرم می‌توانند در خانه کلاه یا شال بافته و جهت اهدا به مدافعان تحویل این فرهنگسرا دهند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین اضافه کرد: علاقمندان اگر هنر بافتنی را تاکنون آموزش ندیده‌اند، می‌توانند همزمان ضمن آموزش رایگان بافتنی در فرهنگسرای بانو حضرت زهرا(س) پس از بافت کلاه و شال‌گردن آن را به مدافعان حرم اهدا کنند.

وزیری‌نژاد خاطرنشان کرد: علاقمندان می‌توانند برای ثبت‌نام به واحد آموزش فرهنگسرای بانو حضرت زهرا(س) بلوار دانشگاه بین‌المللی امام خمینی، بالاتر از استانداری، جنب بوستان هشت بهشت مراجعه یا با شماره تلفن ۳۳۶۷۸۹۵۸ تماس حاصل کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.