دانشگاه مازندران در سطح ۲ دانشگاه های جامع کشور قرار گرفت

بر اساس اعلام معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه مازندران در آخرین سطح بندی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در تراز ملی در سطح 2 دانشگاه های جامع کشور قرار گرفت.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از روابط عمومی دانشگاه مازندران، مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، اظهار کرد: در این سطح بندی که در اجرای ماده ۳ سیاست‌ها و ضوابط اجرایی حاکم بر آمایش آموزش عالی موسوم به طرح آمایش شورای عالی انقلاب فرهنگی و در ادامه مرحله اول طرح سطح بندی دانشگاه ها و مؤسسه های آموزش عالی دولتی که در گذشته اعلام شده بود، انجام گرفت.

وی تصریح کرد: پس از دریافت بازخورد مراکز و نظرات اصلاحی و شکل‌گیری و راه اندازی سامانه unirank.msrt.ir ،بیشتر مؤسسه‌ها اطلاعات به روزشده خود را ارایه و پس از مطالعات اولیه، نظام سطح بندی در شرایط جدید و با در نظرگرفتن اسناد بالادستی به ویژه برنامه شـشم توسعه، حدود ۱۲۰ مؤسسه و مرکز آموزش عالی مورد بررسی قرار گرفتند.

معاون آموزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری یادآور شد: نتیجه نهایی، بر اساس تصویب ستاد آمایش آموزش عالی در دو دسته جامع و تخصصی اعلام شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.