کلاهبردار ۲۰ میلیاردی در بهشهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی مازندرن از شناسایی و دستگیری کلاهبردار حرفه ای ۲۰ میلیارد ریالی که با جعل اسناد و مدارک اقدام به کلاهبرداری می‌کرد، خبر داد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع کلاهبرداری از فردی اهل بندرعباس در بهشهر، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، متهم به کلاهبرداری و برداشت غیر مجاز از حساب مال باخته شناسایی و با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی مازندران، تصریح کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی‌های فنی، ضمن اقرار به بزه انتسابی اظهار داشت، با دریافت مشخصات حساب بانکی مال باخته و با همکاری سه نفر دیگر اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب وی کرده است.

میرفیضی با اشاره به اینکه این فرد پس از کلاهبرداری و برداشت ۲۰ میلیارد ریال از حساب مال باخته اقدام به خرید طلاجات و یک دستگاه خودرو سواری کیا اسپورتیچ کرده بود، افزود: در این خصوص سه همدست متهم  شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و با قرار صادره روانه زندان شدند، به شهروندان هشدار داد: از ارائه اطلاعات حساب بانکی به ویژه رمز کارت عابر بانک به افراد ناشناس جدا خودداری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.