طلب ۹ میلیارد تومانی شرکت برق از دستگاه‌های اجرایی/ ایجاد رویش جدیدی از سازندگی در قزوین

معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: شرکت برق 9 میلیارد تومان از دستگاه‌های اجرایی طلب دارد که باید مطالبات دستگاه‌های اجرایی پرداخت شود تا در این زمینه مشکلاتی به وجود نیاید.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، منوچهر حبیبی در جلسه شورای اداری استان قزوین  با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین و دیگر مسؤولان و مدیران استانی در سالن اجتماعات شهید امامی استانداری قزوین برگزار شد، با بیان اینکه این جلسه نخستین جلسه شورای اداری از آغاز فعالیت جدید استاندار قزوین است، اظهار داشت: امید است این حضور، رویش جدیدی از سازندگی، توسعه و امنیت برای استان قزوین ایجاد کند.

وی ادامه داد: استان قزوین دارای ظرفیت‌های بالقوه‌ای در تمام عرصه‌ها است که باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کرده و در راستای حل مشکلات از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: در راستای خدمت‌رسانی به مردم باید گام‌های ارزنده‌ای برداشته شود و مسؤولان استان دست به دست هم داده و مشکلات اساسی را ریشه‌کن کنند.

حبیبی یادآو شد: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان قزوین باید در کارگروه‌ها و جلسات اساسی حضور پیدا کرده و زمانی را برای ملاقات‌های عمومی اختصاص دهند تا ارائه خدمات به آسانی صورت گیرد.

این مسؤول مطرح کرد: شرکت برق ۹ میلیارد تومان از دستگاه‌های اجرایی طلب دارد که باید مطالبات دستگاه‌های اجرایی پرداخت شود تا در این زمینه مشکلاتی به وجود نیاید.

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین اضافه کرد: با توجه به اینکه هیأت‌های تجاری برای مذاکره و سرمایه‌گذاری به استان قزوین سفر می‌کنند، باید هماهنگی‌های لازم هماهنگی‌های لازم با دفتر وزارت خارجه و اطلاعات صورت گیرد.

حبیبی یادآور شد: باتوجه به اینکه استان قزوین دارای جاذبه‌های گردشگری و غیره است، می‌طلبد برای جذب سرمایه‌گذار به استان، مسؤولان استانی بیش از پیش گام بردارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.