نباید از ارزش و اهمیت امنیت در جامعه غفلت کرد

استاندار قزوین با بیان اینکه استان قزوین از امنیت قابل توجهی برخوردار است، گفت: از ارزش و اهمیت امنیت در جامعه نباید غفلت کرد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، عبدالمحمد زاهدی در مراسم صبحگاه مشترک که با حضور آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، دادستان قزوین و دیگر مسؤولان استانی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین برگزار شد، با بیان اینکه امنیت یک نعمت بزرگ و سلامت مجهول است، اظهار داشت: برای پایداری امنیت در جامعه باید تلاش کنیم تا این مهم به خطر نیفتد.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین مقوله‌ها در کشور، ایجاد امنیت است تا هر فردی را از خطرات مصون بدارد که می‌طلبد در این زمینه تمام دستگاه‌های اجرایی و مردم با پلیس همکاری کرده و شاهد امنیت بالایی در کشور باشیم.

استاندار قزوین یادآور شد: امنیت به عنوان نخستین نیاز بشر بوده که امروز با تلاش و خدمات شبانه‌روزی پلیس در روزهای تعطیل و غیرتعطیل خدمات شایانی به مردم ارائه می‌‌شود.

زاهدی با بیان اینکه استان قزوین از امنیت قابل توجهی برخوردار است، تصریح کرد: از ارزش و اهمیت امنیت در جامعه نباید غفلت کرد.

وی اضافه کرد: امروز در جهان ناامنی‌های بسیاری را شاهد هستیم اما با تلاش و ایثارگری‌های مأموران انتظامی و امنیتی، امنیت مطلوبی در کشور برقرار بوده که باید شکرگزار آن باشیم.

استاندار قزوین ادامه داد: باتوجه به اینکه دشمن درصدد تعرض به خاک کشور است، نیروهای امنیتی پلیس در داخل و مرزها فعالیت بسیاری دارند چراکه ایجاد امنیت، حفاظت از مرزها و جلوگیری از تعرض دشمن به کشور، یکی از اهداف پلیس است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.