تخصیص ۶۹ میلیارد تومان از اعتبارات اشتغال کمیته امداد مازندران

معاون اشتغال کمیته امداد مازندران گفت: تاکنون از مجموع اعتبارات امداد مازندران، ۶۹ میلیارد تومان اعتبارات اشتغال از سوی بانکها تخصیص یافته است.

0

به گزارش  پایگاه خبری سبزالبرز، سید علی اصغر رضایی در جلسه کارگروه اشتغال در فرمانداری بهشهر افزود: این مقدار از تخصیص ۶۸میلیارد تومانی امداد استان از مجموع ۸۷میلیارد تومانی اعتبارات اشتغال امداد مازندران محقق شده است.
وی بیان داشت: افراد در کمیته امداد طی فرایند هفت گانه برای دریافت تسهیلات معرفی می شوند که معرفی طرح، مشاوره شغلی، بازدید، طرح نویسی، معرفی به بانک، پبگیری اعتبارات و اجرای طرح، هفت مرحله ارائه تسهیلات در امداد است.
رضایی با اعلام اینکه در شهرستان بهشهر بیش از ۳۰۰ پرونده اشتغال در دستور کار است؛ گفت: تاکنون ۹۱ طرح در بهشهر به بانکهای عامل معرفی شدند.
رئیس کمیته امداد بهشهر هم کل اعتبارات امداد شهرستان برای اشتغال را حدود ۳۸میلیارد ریال اعلام کرد که ۹۱پرونده برای دریافت بیش از ۱۵میلیارد ریال به بانکها معرفی شدند.
ابراهیم اسدی گفت: تاکنون ۲۹ نفر موفق به دریافت ۴ میلیارد و ۸۵۰ مبلیون ریال تسهیلات از بانکهای عامل شدند و مابقی در دست انجام است.
وی مهمترین مشکل را معرفی ضامن اعلام کرد و افزود: امیدواریم بانکها در این بخش کمک کار مددجویان باشتد تا تسهیلات در زمان مناسب جذب و اشتغال ایجاد شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.