خیران ماهیانه یک میلیارد تومان به نیازمندان البرزی کمک می‌کنند

مدیرکل کمیته امداد البرز گفت: حدود 30 هزار حامی البرزی از ابتدای سال تاکنون ماهیانه یک میلیارد تومان و درمجموع شش میلیارد تومان در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین کمک کرده‌اند.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز و به نقل از سایت خبری کمیته امداد؛ محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به رشد کمک‌های خیران در طرح اکرام و محسنین، گفت: تعداد حامیان نیکوکار البرزی طی سال گذشته حدود ۲۳ هزار نفر بود که با اضافه شدن حامیان جدید در سال جاری، مجموع خیران همکاری کننده با کمیته امداد از مرز ۳۰ هزار نفر عبور کرده است.

وی با بیان اینکه، طرح اکرام ایتام باسابقه ۱۷ سال اجرا، موفق‌ترین برنامه کمیته امداد در راستای جذب مشارکت مردم نیکوکار به‌منظور کاهش فقر در بین جامعه هدف این نهاد است، افزود: حدود ۳۰ هزار حامی البرزی از ابتدای سال تاکنون ماهیانه یک میلیارد تومان و درمجموع شش میلیارد تومان در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین کمک کرده‌اند.

محمدی فرد، اعلام کرد: هفت هزار و ۷۴۵ حامی جدید در طرح اکرام و محسنین و در طول ماه مبارک رمضان از طریق پایگاه‌های کمیته امداد و برنامه تلویزیونی ماه‌عسل شبکه سوم سیما به جمع حامیان البرزی پیوستند.

مدیرکل کمیته امداد البرز، یادآور شد: همه ایتام تحت حمایت کمیته امداد با حمایت خیران دارای چند حامی هستند و بخش قابل‌توجهی از مشکلات معیشتی، فرهنگی و آموزشی ایتام با کمک‌های نقدی حامیان مرتفع می‌شود.

وی، تأکید کرد: خیران می‌توانند علاوه بر کمک‌های نقدی ماهیانه و معمول، حمایت‌های غیر نقدی درزمینهٔ تأمین پوشاک، مواد غذایی، خدمات مسکن شامل خرید و ساخت، ودیعه مسکن، کمک‌های درمانی و امور فرهنگی شامل؛ تجهیزات آموزشی، فرهنگی، اعزام به مشهد مقدس و تأمین جهیزیه ایتام را نیز عهده‌دار شوند.

محمدی فرد، بیان کرد: مردم نوع‌دوست البرز در صورت تمایل می‌توانند با حضور در دفتر طرح اکرام و محسنین کمیته امداد و یا تماس با شماره ۰۲۶۳۲۸۲۰۰۲۲ در این طرح‌ها ثبت‌نام کنند.

مدیرکل کمیته امداد البرز، گفت: حدود دو هزار و ۲۰۰ یتیم مشمول طرح اکرام ایتام و بیش از دو هزار و ۵۰۰ نفر از فرزندان خانوارهای نیازمند مشمول طرح محسنین در البرز توسط خیران حمایت می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.