خبرگزاری دفاع مقدس داعیه دار جبهه فرهنگی است/ کانال ها و گروه های تلگرام خاکریزهای اول ما در جبهه فرهنگی محسوب می شود

مسئول بسیج رسانه استان مازندران با اشاره به اینکه تمام آرمان های ما ترویج و نشر فرهنگ دفاع مقدس است، گفت: خبرگزاری دفاع مقدس داعیه دار جبهه فرهنگی است.

0

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران، «حسن افشار» مسئول بسیج رسانه استان مازندران پیش از ظهر امروز با حضور در دفتر سردار عبدالله ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران با بیان اینکه کلمات در رسانه نقش سحر را بازی می کند، رکن اول نظامات دنیا را رسانه دانست و اظهار داشت: امروز در جبهه فرهنگی سلاح ما دوربین و قلم است و باید این پیش فرض ها و ابزارها را داشته باشیم.

وی به بیان اهداف سازمان بسیج رسانه استان مازندران پرداخت و افزود: هدف اصلی این سازمان تشکیل جبهه فرهنگی در برابر جبهه رسانه ای دشمن است.

افشار افزود: سازمان بسیج رسانه بر اساس مبانی قرآنی شکل گرفت.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان مازندران از تشکیل ۲۲ کانون بسیج رسانه در شهرهای استان خبر داد و گفت: همچنین با ایجاد بانک رسانه ای ۶۰۰ خبرنگار را در سطح استان جذب کردیم.

وی از تشکبل ۴۴ کانال و گروه به عنوان شبکه مستقیم رسانه ای در تلگرام خبر داد و گفت: این کانال ها و گروه ها خاکریزهای اول ما در جبهه فرهنگی محسوب می شود.

افشار از بسیج کردن رسانه های همسو در استان خبر داد و افزود: نشست هایی را در این راستا با رسانه های چون خبرگزاری بسیج، بلاغ، فارس، کیهان، باشگاه خبرنگاران جوان، بسیج صدا و سیما و خبرگزاری دفاع مقدس داشتیم.

وی تعداد پایگاه های خبری استان را ۳۰۰ پایگاه اعلام کرد و گفت: همچنین صاحب امتیاز نمایندگی ۷۸ روزنامه در استان هستیم.

افشار تعداد شهدای فرهنگی رسانه ای را در استان ۱۷۰ شهید اعلام کرد و گفت: مازندران ۲۰ شهید رسانه ای تقدیم انقلاب کرد.

مسئول بسیج رسانه استان مازندران بر لزوم تشکیل جبهه رسانه ای فرهنگی در استان تأکید کرد و گفت: رسانه خط مقدم همه مجتمع های فرهنگی است و باید خوب دیده شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه فرماندهان، رزمندگان و جانبازان از مقدسات ما هستند، اظهار کرد: فرماندهان دیروز باید فرماندهان امروز ما در جبهه فرهنگی باشند.

وی با اشاره به اینکه تمام آرمان های ما ترویج و نشر فرهنگ دفاع مقدس است، عنوان کرد: بسیج رسانه استان آمادگی این را دارد با تمام ظرفیت های خود در خدمت خبرگزاری دفاع مقدس که داعیه دار جبهه فرهنگی است، باشد و نقش سرباز جنگ نرم را ایفا کند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.