دهه فجر عرصه تحکیم ارتباط بین نسل انقلاب و نسل جدید است

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسا را در مجلس شورای اسلامی گفت: دهه فجر عرصه تحکیم و برقراری ارتباط بین نسل انقلاب و نسل جدید است.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباط مردمی کولیوند، محمدجواد کولیوند ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، بابیان اینکه شعار دهه فجر امسال سربلندی ملت ایران در پرتو جمهوری اسلامی، اقتدار هم جانبه و اقتصاد مقاومتی است، گفت: دهه فجر عرصه تحکیم و برقراری ارتباط بین نسل انقلاب و نسل جدید است تا با رشادت‌های یک ملت برای رسیدن به انقلاب اسلامی آشنا شوند و دستاوردهای نظام اسلامی را درک کنند.

نماینده مردم کرج در مجلس ادامه داد: مردم با حضور آگاهانه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن با رهبر و آرمان‌های متعالی انقلاب بیعت می‌کنند و  به انقلاب تعلق‌خاطر دارند و در مواقع لزوم پای‌کار هستند.

کولیوند با تأکید بر اینکه باید با وحدت و انسجام برای بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی کنیم و نگذاریم که این تفرقه‌ها و اختلاف‌سلیقه‌ها باعث نفوذ و رخنه دشمن شود، اظهار داشت: ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی در سال جاری با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ایام فاطمیه تقارن پیداکرده است که باید برنامه‌های این زمان به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که حرمت این ایام حفظ شود.

وی تصریح کرد: تبیین عملکردها و دستاوردهای ۳۹ ساله انقلاب اسلامی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و ما وظیفه‌داریم که آن‌ها را اعلام کنیم، چراکه بیان دستاوردهای گران‌سنگ انقلاب در زمینه‌های خودباوری، استقلال، اراده جوانان در عرصه‌های مختلف، هویت بخشی به ملت ایران، احیای فرهنگ دینی و شهادت‌طلبی موجب نشاط و امیدآفرینی در جامعه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.