انقلاب اسلامی موجب تحولات عظیمی در سراسر دنیا به خصوص خاورمیانه شده است

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: این انقلاب براساس تعالیم دین مقدس اسلام و فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت بوجود آمده است که نه تنها در ایران، بلکه موجب تحولات عظیمی در سراسر دنیا به خصوص خاورمیانه شده است.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در مراسم بزرگداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و حضرت امام (ره)، از جانفشانی کسانی که در به ثمر رسیدن درخت انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکردند، یاد کرد و گفت: در حقیقت وقوع این انقلاب اعجاز بزرگ قرن است.

وی به شاخص های انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: یکی از شاخص‌های مهم انقلاب، مقابله با ظلم و ستم و بیدادگری است که به عنوان فرهنگ اصیل اسلامی مبارزه با مستکبران عالم و دفاع از مستضعفان را سرلوحه خود قرار داده است.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: در حالیکه رژیم پهلوی توانسته بود از طریق حمایت غرب و دولت‌های وابسته، قدرتمند ظاهر شود به طوری که ژاندارم منطقه بود اما ملت شریف ایران توانستند با همدلی و وحدت این رژیم را سرنگون کنند.

وی انقلاب اسلامی را شجره طیبه دانست و گفت: این انقلاب براساس تعالیم دین مقدس اسلام و فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت بوجود آمده است که نه تنها در ایران، بلکه موجب تحولات عظیمی در سراسر دنیا به خصوص خاورمیانه شده است.

رئیس دیوان عدالت اداری حفاظت از این انقلاب را وظیفه همگانی دانست و یاد آور شد: این انقلاب، مردمی و برای مردم است و حفظ و حراست از این انقلاب، سخت تر از انقلاب کردن است و هر کس به سهم خود در مراقبت از این انقلاب باید تلاش کند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در پایان گفت: افتخار بزرگی است که در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری این انقلاب را اداره می کنیم و خدمت رسان ملت شریف ایران هستیم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.