امسال به جهت تحولات منطقه‌ای نیاز بیشتری به نشان دادن انسجام ملی در ۲۲ بهمن داریم

سخنگوی دولت گفت: مسال به جهت تحولات منطقه‌ای نیاز بیشتری به نشان دادن انسجام ملی در 22 بهمن داریم.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به اهمیت ۲۲ بهمن تصریح کرد: امسال به جهت تحولات منطقه‌ای نیاز بیشتری به نشان دادن انسجام ملی داریم.

وی ادامه داد: موفقیت ما در طی این ۳۹ سال گذشته باعث شده است تا همواره بدخواهان این انقلاب که مایل به پیروزی آن نبودند و تلاش کردند استمرار خصومت‌های‌ خود را به هر شکلی متجلی کنند و موفق نشدند.

سخنگوی دولت خاطر نشان کرد: به حضور مردم در راهپیمایی که جهان خیره می‌ماند از  وحدت ملی نیاز بیشتری داریم زیرا با توجه به آنچه در منطقه اتفاق افتاد و ریشه کن کردن و محو تروریسم در قالب داعش که این انسجام ملی را در این شرایط بیش از پیش در ۲۲ بهمن می‌توانیم به نمایش بگذاریم.

نوبخت بیان داشت: ملت ایران نیاز به گفته هیچکس برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ندارند و خود می‌دانند که در چنین روزی و در اوضاع مختلف اقلیمی همیشه وحدت و انسجام خود را به نمایش می‌گذارند و به نوعی مصونیت می‌بخشند به کسانی که به کوچکترین نارضایتی در کشور دل می‌دوزند این حضور گسترده مردم می‌تواند مأیوس کند همه کسانی که انتظار دیدن یک شکاف کوچک در ملت بزرگ ایران هستند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.