تأمین ۵۱ لیتر بر ثانیه آب مورد نیاز واحدهای تولیدی مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از تأمین ۵۱ لیتر بر ثانیه آب موردنیاز واحدهای تولیدی استان، با هزینه 6500 میلیون ریال خبر داد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی گفت: آب، یکی از مهم‌ترین عوامل توسعه محسوب می‌شود که نقش مهم و بسزایی در توسعه اقتصادی و صنعتی ایفا می‌کند.

وی با اشاره به تأمین ۶۴۴ لیتر بر ثانیه آب موردنیاز واحدهای تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، تا پایان سال ۹۵ اظهار داشت: با اقدامات و پیگیری انجام‌شده در راستای تأمین آب در بخش تولید ۵۱ لیتر بر ثانیه به ظرفیت تأمین آب شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان افزوده شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران بیان کرد: شهرک‌های صنعتی مرزن‌آباد چالوس ۱۵ لیتر بر ثانیه و لوله‌گذاری به طول چهار کیلومتر و با اعتبار ۱۵۰۰ میلیون ریال، بندپی بابل سه لیتر بر ثانیه و اعتبار ۱۵۰۰ میلیون ریال، ساری ۶ لیتر بر ثانیه و هزینه ۱۵۰۰ میلیون ریال و منصورکنده بابل با ۲۷ لیتر بر ثانیه و هزینه ۲۰۰۰ میلیون ریالی انجام‌شده است.

این مسؤول تصریح کرد: با تأمین ۵۱ لیتر بر ثانیه آب جدید، مجموع آب تأمین‌شده بخش تولید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به ۶۹۵ لیتر بر ثانیه افزایش‌ یافته است.

موسوی  گفت: در مجموع، برای اجرای این پروژه‌های عمرانی، ۶۵۰۰ میلیون ریال از محل منابع داخلی شرکت هزینه شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.