توزیع مرکبات مازندران در فروشگاه های زنجیره ای رفاه سراسر کشور

مدیرفروشگاه زنجیره ای رفاه مازندران گفت :در سال اقتصاد مقاومتی در راستای تحقق رهنمودهای رهبری معظم برای حمایت از تولید، مرکبات این استان در فروشگاه های زنجیره ای رفاه سراسر کشور عرضه می شود.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، بابک تیموری در گفت و گو با خبرنگاران در ساری افزود : با برنامه ریزی مرکبات این استان در ۲۰۰ فروشگاه زنجیره ای رفاه در سراسر کشور با قیمت مصوب در اختیار خریداران قرار می گیرد.
وی پیش بینی کرد حداقل ۲ هزار تن مرکبات مازندران در فروشگاه های رفاه سراسر کشور توزیع شود.
وی اظهارداشت : علاوه بر آن در جشنواره عیدانه این فروشگاه که بزودی اجرایی می شود، پرتقال تولید این استان به همراه میوه تولیدی داخلی مورد نیاز مصرف کنندگان برای شب عید نیز توزیع می شود.
مدیرفروشگاه رفاه مازندران افزود : این فروشگاه در نظر دارد تا در سال آینده سایر محصولات کشاورزی استان را برای حمایت از تولید و از بین بردن دست واسطه ها و دلالان به صورت مستقیم از کشاورزان خریداری و در فروشگاه ها عرضه کند.
به گفته وی هم اکنون محصولات لبنی و گوشت قرمز تولید مازندران در فروشگاه رفاه سراسر استان با ۱۰ درصد زیر قیمت بازار در اختیار مصرف کنندگان قرار داده می شود.
** برندسازی برای برنج مازندران
تیموری گفت که فروشگاه تحت مدیریتش پیش از این برای حمایت از تولید داخل ، محصول برنج مازندران را با نام’ طارم هاشمی’ با برند داخلی و مارک این فروشگاه رفاه سراسر کشور توزیع کرد.
به گفته وی برنج مازندران پس از چای گیلان دومین برند محصول کشاورزی استان های شمالی کشور است که از سوی این فروشگاه برندسازی می شود.
وی مهمترین مزیت برند سازی را جلوگیری از عرضه تولیدات تقلبی مشابه و کاهش قیمت این محصول استراتژیک درسطح کشور اعلام کرد.
مدیرفروشگاه زنجیره ای رفاه مازندران پیش بینی کرد که حداقل روزانه ۲۰ تا ۳۰تن محصول برنج این استان برای نخستین بار در داخل کشور برندسازی و در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.
در مازندران فروشگاه زنجیره ای رفاه ۷ شعبه دارد که راه اندازی ۳ شعبه جدید در مرکز و شرق استان نیز در دستور کار قرار گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.