دولت اهتمام جدی به ورزش همگانی در وزارت بهداشت دارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: دولت اهتمام جدی به ورزش همگانی در وزارت بهداشت دارد و از زمان برگزاری مستمر المپیادهای فرهنگی ورزشی، ورزش یکی از ارکان اصلی رفاه کارکنان و دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور محسوب می‌شود.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، مراسم تقدیر از قهرمانان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور اعضای هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدیران و کارکنان بخش‌های مختلف و افتخارآفرینان ورزشی این دانشگاه برگزار شد.

سیدعباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه ورزش یکی از ارکان اصلی زندگی فردی و اجتماعی است اظهار کرد: ورزش موجب تأمین نشاط و شادابی می‌شود و نقش اساسی در سلامت جسم و افزایش امید به زندگی در جامعه دارد.

وی ایجاد انگیزه در بین کارکنان برای حفظ سلامتی را مهم توصیف کرد و افزود: باید در نهادینه کردن ورزش در بین کارکنان تلاش مضاعف کرد تا موجب اعتلای سلامت کارکنان و افزایش شاخص‌های توسعه پایدار در جامعه شود.

موسوی با اشاره به ساخت و بهره‌برداری از پروژه‌های بزرگ ورزشی شامل سالن ورزشی چند منظوره، سالن تیراندازی و بدنسازی، سالن کشتی، زمین تنیس و پیست دو و میدانی با اعتبار ۶۰ میلیارد در دولت توسط دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود: در دولت یازدهم و دوازدهم اهتمام جدی به ورزش همگانی در وزارت بهداشت شده و از زمان برگزاری مستمر المپیادهای فرهنگی ورزشی، ورزش یکی از ارکان اصلی رفاه کارکنان و دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور محسوب می‌شود.

در ابتدای این مراسم محمد پنبه‌چی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز با ارائه گزارشی از جزئیات اجرایی و روند برگزاری دومین دوره المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور طی سخنانی مقدمات و نحوه آمادگی تیم‌های ورزشی دانشگاه و رتبه‌های کسب شده ورزشکاران مدال‌آور را تشریح و از دست‌اندر‌کاران اجرایی این المپیاد تشکر کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.