قدردانی دفتر رئیس جمهور از استقبال باشکوه مردم استان کرمان از کاروان دولت تدبیر و امید

دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران از استقبال باشکوه مردم استان کرمان از کاروان دولت تدبیر و امید قدردانی کرد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران از استقبال باشکوه مردم استان کرمان از کاروان دولت تدبیر و امید قدردانی کرد.

متن پیام دفتر رئیس جمهور بدین شرح است: در ایام دهۀ مبارک فجر و در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دیدار کاروان تدبیر و امید با مردم فهیم استان کرمان و بویژه استقبال گرم مردم انقلابی، با کرامت و فرهنگ دوست شهرستان سیرجان، افتخاری بزرگ و رویدادی به یادماندنی بود.

استان کرمان با مردمانی پرتلاش و صمیمی و برخورداری از موقعیت های مطلوب اقتصادی، گردشگری، حمل و نقل و… ظرفیت های فراوانی برای توسعه و رشد پایدار دارد که زمینه ساز پیشرفت های چشمگیری در این استان خواهد بود. گرچه هنوز کاستی ها و مشکلاتی بر سرراه توسعه همه جانبة استان وجود دارد، اما با تکیه بر توان داخلی و همت والای جوانان توانمند دیار کریمان، این مسیر با قوت، استمرار خواهد یافت.

از  جمله هدف های اصلی سفر ریاست محترم جمهوری به استان کرمان، بازدید از مناطق زلزله زده و دیدار و گفتگو با مردم و آسیب دیده مناطق راور و کوهبنان بود که تصمیمات راهگشایی برای حمایت از خانواده های آسیب دیده، رفع نیازهای مردم و جبران خسارت های وارده گرفته شد تا هر چه سریعتر مشکلات موجود مرتفع و مردم شریف این دیار به روال عادی زندگی خود برگردند.

همچنین در این سفر طرح های مهمی از جمله انتقال آب از دریای عمان به سدصفارود سیرجان، آغاز عملیات اجرایی احداث راه آهن کرمان – سیرجان، تبدیل استان کرمان به صادر کننده برق به شبکه سراسری و بهره برداری از پروژه های عظیم صنعتی و معدنی و اقدامات مهم دیگری در حوزه آب و کشاورزی مورد توجه قرار گرفت که عملیاتی شدن این طرح های زیربنایی می تواند تحولی بنیادین در رونق اقتصادی و پیشرفت استان ایجاد کند.

دفتر ریاست جمهوری اسلامی ایران بر خود فرض می داند به پاس استقبال باشکوه مردم استان به ویژه مردم عزیز سیرجان از کاروان دولت تدبیر و امید، از اقشار مختلف مردم، شخصیت های مذهبی، سیاسی و اجتماعی، خانواده‏های معزز ایثارگران، نیروهای انتظامی و امنیتی و اصحاب رسانه که صمیمانه پذیرای خادمان خود بودند، تقدیر و تشکر نماید. امید است با اجرای برنامه های مصوب و تحقق مطالبات برحق مردم، شاهد رفاه و آسایش بیشتر مردم این استان باشیم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.