ابلاغ میزان یارانه بهزیستی به مراکز غیردولتی نگهداری از معلولان

مصوبه دولت در خصوص تعیین میزان یارانه پرداختی سازمان بهزیستی کشور به مراکز غیردولتی بابت نگهداری و خدمات توانبخشی، آموزشی و حرفه­ آموزی معلولان ابلاغ شد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران در جلسه ۱/۱۱/۱۳۹۶ به پیشنهاد مشترک وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان بهزیستی کشور و به استناد ماده (۱۰) قانون جامع حمایت از حقوق معلولان – مصوب ۱۳۸۳ – تصویب کرد:

۱- میزان کمک هزینه (یارانه) پرداختی سازمان بهزیستی کشور به مراکز غیردولتی (روزانه و شبانه ­روزی) بابت نگهداری و خدمات توانبخشی، آموزشی و حرفه­ آموزی معلولان از محل اعتبارات مصوب سازمان یادشده موضوع ردیف (۱۳۱۵۰۰) قانون بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور است.

۲- سازمان بهزیستی کشور مجاز است با در نظر گرفتن کیفیت خدمات ارایه شده در مراکز مذکور و با توجه به سقف اعتبارات مصوب مربوط، نسبت به پرداخت یارانه براساس درجه­بندی مراکز منطبق با ضوابط مربوط اقدام کند.

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس ­جمهور این مصوبه را به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی– وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.