دانش‌آموزان در مسیر ارزش‌های انقلاب گام بردارند

استاندار قزوین گفت: امروز دانش‌آموزان باید با امید به آینده‌ای استوار و در مسیر ارزش‌های انقلاب گام بردارند.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، عبدالمحمد زاهدی در مراسم نواخته شدن گلبانگ انقلاب که با حضور آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین و جمعی از دانش‌آموزان در ورزشگاه الغدیر قزوین برگزار شد، ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: برای تدام انقلاب اسلامی و آرمان‌ها امام و شهدا همه ما مسؤول هستیم تا آن‌ها را برای نسل جوان تبیین کرده و به آیندگان منتقل کنیم.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ادامه داد: امروز با تمام مشکلاتی که وجود دارد، تصمیم‌گیری برای کشور یکی از بزرگ‌ترین دستاورد است که توانسته‌ایم در این زمینه موفق عمل کنیم.

استاندار قزوین با خطاب به دانش‌آموزان تصریح کرد: امروز شما باید با امید به آینده‌ای استوار و در مسیر ارزش‌های انقلاب گام بردارید و حافظ خون شهدا باشید.

زاهدی مطرح کرد: ایمان به خدا، وحدت کلمه و رهبری، یکپارچگی و همدلی از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی بود که امروز باید جوانان و نوجوانان پیرو راه امام و شهدا باشند و در این مسیر گام بردارند.

وی عنوان کرد: استقلال و عزتی که امروز به دست آمده است همه به برکت انقلاب اسلامی است که باید حافظ آن‌ها باشیم تا دشمن نتواند به یک وجب از خاک کشور تعدی کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.