بطحایی: امیدوارم نمایندگان بودجه پاداش پایان خدمت معلمان را تصویب کنند

وزیرآموزش و پرورش گفت: با توجه به تعیین محل جدید برای طرح پرداخت پاداش پایان خدمت معلمان امیدوارم با پیگیری نمایندگان، این طرح در مجلس به تصویب برسد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، سید محمد بطحایی در حاشیه مراسم نواختن زنگ انقلاب در مدرسه دخترانه رفاه منطقه ۱۲ تهران در گفت و گو با خبرنگاران نسبت به رایزنی با رئیس مجلس شوای اسلامی برای اتخاذ تدابیری در خصوص پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان خبر داد.
وی افزود: در مدارس کشور بویژه ایام الله مبارک دهه فجر باید این ایام را برای نسل حاضر احیا و شور و نشاط را در بین دانش آموزان جاری کرد.
وی با تاکید بر اینکه باید فضای شور و نشاط انقلاب در مدارس برای همیشه ایام برقرار باشد، گفت: مهم‌ترین برنامه آموزش و پرورش در مدارس ایجاد امید در مدارس است و در این راستا باید برای دانش آموزان دستاوردهای انقلاب را هرچه بیشتر تبیین کرد تا آنان با ارزش‌های انقلاب اسلامی بیشتر آشنا شوند.
همزمان در سراسر کشور ۱۲ بهمن ماه سالروز ورود تاریخی رهبر کبیر انقلاب به میهن، قشرهای مختلف مردم با گرامیداشت این روز در جای جای ایران اسلامی با آرمانهای امام راحل بنیانگذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند و امروز پنجشنبه وزیرآموزش و پرورش با حضور در مدرسه دخترانه رفاه تهران بطور نمادین زنگ انقلاب را در مدارس کشور به صدا درآورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.